KolorTV élőben

Álláshirdetések

A ZV Zöld Völgy Nonprofit Kft. műszakvezető munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • · A hulladékkezelési létesítmények műszaki koordinálása
  • · A személyi állomány munkájának beosztása, szabadság kiadások ütemezése, a napi munkavégzés összehangolás, feladatkiosztás, ellenőrzés.
  • · Munkagépek, technológiai sorok karbantartási feladatainak ütemezése.
  • · Napi feldolgozás dokumentálása, készletkimutatások készítése.

Szakmai elvárások:

  • · Legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • · MS Office program gyakorlott felhasználói ismerete
  • · Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előny

Személyiségbeli elvárások

  • · Felelősségteljes munkavégzés
  • · Szervezőkészség, határozottság
  • · Hatékony kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • · Alkalmazotti jogviszony
  • · Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés
  • · Hétfőtől – péntekig tartó üzemelés, hétvégi pihenőnapok.
  • · Szakmai fejlődési lehetőség
  • · Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: Sajókaza

Jelentkezés módja: a palyazat@zoldvolgy.hu. e-mail címre küldött, a munkakör pontos megnevezésével és bérigény megjelölésével ellátott önéletrajzzal.

A ZV Zöld Völgy Nonprofit Kft. gépkezelő munkatársat keres

  • · Munkagépek napi kötelező ellenőrzése, gépnaplók vezetése.
  • · A hulladékok feldolgozását szolgáló gépek kezelése
  • · Teherautók rakodása

  • · Középfokú végzettség, illetve több gépre vonatkozó jogosultság előny.
  • · Emelő és rakodógépre vonatkozó Nemzeti Közlekedési Hatóság által kiadott érvényes engedély. Gépcsoport: 4511, 4572, 1212, 1222, 1412
  • · Érvényes orvosi alkalmasság

Egyéb elvárások

  • · Megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • · Állóképesség, jó fizikum
  • · Csapatmunkára való alkalmasság
  • · 2 műszakrendben való munkavégzésre való hajlandóság

  • · Béren kívüli jutatások

Jelentkezés módja: a palyazat@zoldvolgy.hu küldött, a munkakör pontos megnevezésével és bérigény megjelölésével ellátott önéletrajzzal.

Tájékoztató

GINOP 6.1.1-15 „Alacsony iskolai végzettségűek és közfoglalkoztatottak képzése” című kiemelt projekt kereteiben 2017. december 1.-től 2018. március 31.-ig, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal Kazincbarcikai Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályán tervezett, a Kazincbarcikai járás területén megvalósítani kívánt tanfolyamok listája

OKJ-s képzés megnevezése Képzés tervezett időtartama óra Bemeneti feltétel Egészségügyi alkalmassági vizsgálat
Ács 860 Alapfokú iskolai végzettség (befejezett 8. osztály biz.y másolat/másodlat), szükséges
Állatgondozó 170 vagy ennek hiányában bemeneti kompetencia szükséges
Állattartó szakmunkás 1 000   szükséges
Aranykalászos gazda 520 Alapfokú iskolai végzettség (befejezett 8. osztály bizonyítvány másolat/másodlat), szükséges
vagy ennek hiányában bemeneti kompetencia  (Vizsgára bocsátás feltétele: Mezőgazdasági vontató vezetésére érvényes vezetői engedély (T, illetve C+E, C1+E kategória, vagy B kategória).
Asztalos 940 Alapfokú iskolai végzettség, szükséges
vagy ennek hiányában bemeneti kompetencia
Betanított festő-mázoló 240 Nem igényel iskolai végzettséget szükséges
Betanított kőműves 286 Nem igényel iskolai végzettséget szükséges
Bolti hentes 240 Alapfokú iskolai végzettség (befejezett 8. osztály bizonyítvány másolat/másodlat), szükséges
Burkoló 840 vagy ennek hiányában bemeneti kompetencia szükséges
Csőhálózatszerelő 280   szükséges
Eladó 840   szükséges
Elektronikai gyártósori műszerész 520   szükséges
Élelmiszer-, vegyiáru eladó 400   szükséges
Építő- és anyagmozgató gép kezelője (Targoncavezető) + vezetőüléses targoncára (3324) + gyalogkiséretű targoncára (3312) + vezetőállásos targoncára (3313) gépkezelő jogosítvány 40/2009. (VIII.31.) KHEM rendelet 2.sz. melléklete alapján 120   szükséges (szakellátó)
Erdészeti szakmunkás 1 090   szükséges
Erdőművelő 280 Nem igényel iskolai végzettséget szükséges
Faipari gépkezelő 340 Nem igényel iskolai végzettséget szükséges
Fakitermelő 360 Alapfokú iskolai végzettség (befejezett 8. osztály bizonyítvány másolat/másodlat), szükséges
Alapfokú iskolai végzettség (befejezett 8. osztály bizonyítvány másolat/másodlat),
Gépi forgácsoló 1 096 vagy ennek hiányában bemeneti kompetencia szükséges
Háztáji zöldségtermesztés 640 Nem igényel iskolai végzettséget nem szükséges
Intézménytakarító 200 Alapfokú iskolai végzettség (befejezett 8. osztály bizonyítvány másolat/másodlat), szükséges
Karosszérialakatos 868 vagy ennek hiányában bemeneti kompetencia szükséges
Kertész 890   szükséges
Kőműves 840   szükséges
Motorfűrész-kezelő 240 Nem igényel iskolai végzettséget szükséges
Parkgondozó 280 Nem igényel iskolai végzettséget szükséges
Pék 1 090 Alapfokú iskolai végzettség (befejezett 8. osztály bizonyítvány másolat/másodlat), szükséges
Pincér 1 000 vagy ennek hiányában bemeneti kompetencia szükséges, pályaalkalm.-i vizsgálat
Raktáros 320   szükséges
Szakács 1 000   szükséges, pályaalkalm.-i vizsgálat
Szociális gondozó és ápoló 1 340   szükséges
Település karbantartó 340   szükséges
Virágkötő 360   szükséges
Volfrámelektródás védőgázas ívhegesztő 520   szükséges
Zöldség- és gyümölcsfeldolgozó 340   szükséges
Zöldterületi kisgép-üzemeltető 100 Nem igényel iskolai végzettséget szükséges (szakellátó)

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal Kazincbarcika Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály legújabb állásajánlatai

Szakma/állás Hol Érdeklődni lehet
pék 1 Kazincbarcika 06/48/510-070 27-es mellék
Műszaki menedzser + német nyelvismeret 1 Kazincbarcika 06/48/313-758
Gazdasági vezető + német nyelvismeret 1 Kazincbarcika 06/48/313-758
Pénzügyi-számviteli ügyintéző 1 Kazincbarcika 06/30/417-5137
bolti eladó 1 Kazincbarcika 06/20/556-2066
szakács 1 Kazincbarcika 06/20/556-2066
víz- csőhálózatszerelő 1 Kazincbarcika 06/48/510-070 31-es mellék
pultos 1 Sajószentpéter 06/48/510-070 27-es mellék
gépi forgácsoló (gyakornoki program) 1 Berente 06/70/362-1081
lakatos (gyakornoki program) 1 Berente 06/70/362-1081
ruházati eladó 1 Múcsony 06/48/510-070 27-es mellék
recepciós 1 Kazincbarcika 06/48/510-070 27-es mellék
szakács 1 Kazincbarcika 06/48/510-070 27-es mellék
pincér 1 Kazincbarcika 06/48/510-070 27-es mellék
pénzügyi ügyintéző 1 Kazincbarcika 06/48/510-070 27-es mellék
c kat jogosítvány, rakodó munkás 1 Múcsony 06/48/510-070 27-es mellék
eladó 1 Kazincbarcika 06/48/510-070 27-es mellék
temetkezési segédmunkás 1 Kazincbarcika 06/48/413-628

Programajánló

Múltidéző történelmi klub

Ózd

Zele Tímea "élet - képek" fotókiállítása

Kazincbarcika

VRCK - Fino Kaposvár mérkőzés

Kazincbarcika Don Bosco Sportközpont

II.Senior Sportkavalkád

Bóklásszunk a Rudabányai - tó körül

Rudabánya

Reklám

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Szavazás

Fitt Barcika - Ön melyik ingyenes sportfoglalkozást választaná?

Kazincbarcika Város Önkormányzatának támogatásából egész éves, ingyenes sportprogram veszi kezdetét február 19-én. Kéthavonta változó órarenddel, szakképzett oktatókkal több helyszínen, hetente legalább tíz alkalommal várják a mozogni vágyókat. A foglalkozások mindegyike ingyenes, a teljes eszközparkot is az önkormányzat biztosítja.

Tollaslabda Csorba Róberttel és Székelyné Amászta Enikővel

Erősítő edzés Apostol Viviennel

Egészségmegörző torna Szopkó Rolanddal

Alakformáló edzés Grcsics Judittal

Jóga 40 felett Sütő Ágnessel

Fitt-baba Varga Judittal

Kismamatorna Szegediné Aleva Andreával

Gerinctorna Szopkó Rolanddal

Vízitorna Cselei Bélánéval

Szavazok

Szurkoljunk