XI. Kovács István és II. Dobó Zoltán országos teremlabdarúgó torna

Helyszín: Kazincbarcika, Don Bosco Sportközpont és Kazinczy Ferenc Tornacsarnok

Kezdete: 2017. december 23. 08:00

A rendezvény célja:
Amatőr kispályás csapatok játéklehetőséghez juttatása.

1.A torna rendezője:
A tornát a Pepenter EC írja ki, amely rendezvény megszervezésével és lebonyolításával a versenybizottságot bízza meg.

3. Részvételi feltételek:
A nevezés csak abban az esetben érvényes, ha a nevezési díj megérkezett Vigh Ferenc főszervezőhöz. A részvételi díj 40.000 FT/csapat
Az előző évek rossz tapasztalatai alapján kérném szépen minden jelentkező csapat vezetőjét valamilyen formában juttassa el hozzám a határidőn belül a nevezési díjat!!!

NEVEZÉSI HATÁRIDŐ: 2017. december 15.

4. A torna résztvevői:
A torna résztvevői azon csapatok, amelyek nevezését a versenybizottság elfogadta.

5. A torna lebonyolítása:
Csoportmérkőzések: A tornára maximum 24 csapat jelentkezését fogadjuk el. A nevezett csapatokat hat 4-es csoportra osztjuk, a csoportokon belül az együttesek körmérkőzéseket játszanak.

Az A,B,C,D,E,F csoportból az első és második helyezett csapatok jutnak a középdöntőkbe.
Az A,B,C,D,E,F csoportból a harmadik,negyedik helyezett csapatok jutnak a vigaszágra.

Amennyiben van olyan csoport, ahol nincs meg a négy csapat (létszámhiány, kizárás)úgy ebben az összevetésben valamennyi csoportban csak az első három helyen végzett csapatok elleni eredmények számítanak.

Csoportmérkőzéses szakasz:
A csoportokban a győzelemért 3 pont, döntetlen után 1, vereség esetén pedig 0 pont jár. Azonos pontszám esetén a csoporton belül az alábbi sorrend dönt: az

EGYENES KIESÉS,VIGASZÁG
Egyenes kieséses szakasz december 11-én 15:15 A,B,C,D,E,F csoportok első és második helyezett csapatai

Vigaszág december 11-én 15:15 A,B,C,D,E,F csoportok harmadik és negyedik helyezett csapatai

Amennyiben az egyenes kieséses,vigaszágas szakaszban a rendes játékidő után döntetlen az állás, előbb 1×5 perc hosszabbítás aranygóllal, majd ha ez sem dönt, akkor 2×3 büntetőrúgás következik. Ha továbbra sincs döntés, akkor a csapatok felváltva rúgnak büntetőket az első hibáig. A büntetőket bárki rúghatja ill. védheti!!!

6. A torna díjazása:
24 csapat nevezése esetén!
A torna első három helyezett csapata serleget és oklevelet, a gólkirály (Dobó Zoltán –díj), a legjobb játékos és kapus külön díjazásban részesül.

• a kapuk mérete: 5×2 méter,
  • a játékidő 2×12 perc futó órával, csak a játékvezető külön kérésére állítható meg az óra!
  • a tornára összesen 15 játékos nevezhető
  • egy játékos csak egy csapatban szerepelhet,
  • a pályán lévő játékosok száma 5+1 kapus
  • Becsúszó szerelés, szerelési szándékkal nincs!
  • Kivéve a kapust, akinek a 6-oson belül van becsúszási lehetősége!
  • Óvás benyújtására a mérkőzést követő 5 percen belül van lehetőség-10000 Ft óvási díj befizetése ellenében-melyet a három tagú versenybizottság bírál el.