Álláshirdetések

A Barcika Holding Vállalatcsoport ügyvezetői asszisztens munkatársat keres

Feladatok:

  • az ügyvezető munkájának szakmai és adminisztratív támogatása,
  • a szervezési, nyilvántartási feladatok elvégzése, a hatékony információáramlás biztosítása,
  • az ügyvezető programjának részbeni szervezése, találkozók, tárgyalások időpontjainak egyeztetése, meghívók küldése,
  • szakmai rendezvények előkészítésében, koordinálásában való aktív részvétel,
  • a külső és belső partnerekkel való kapcsolattartás,
  • a határidős, valamint a pénzügyi fegyelemhez és adatvédelemhez kapcsolódó feladatok kiemelt kezelésének biztosítása,
  • szakmai összefoglaló anyagok, kivonatok készítése,
  • a munkakörhöz illeszkedő beszerzések előkészítése, valamint az irodahelyiségekkel kapcsolatos feladatok koordinálása (hibák bejelentése, intézkedés megszervezése, teljesítések nyomon követése),
  • leltár vezetése, eszközök nyilvántartása, átadás-átvételek kezelése,
  • belső nyilvántartások vezetése,
  • mind a külső, mind a belső partnerekkel történő kommunikációban, ügyintézésben a támogató és szolgálatói attitűd megvalósítása,

Szakmai elvárások:

  • felsőfokú végzettség (előnyt jelent a közgazdasági területen szerzett diploma),
  • Microsoft Office magas szintű ismerete
  • angol nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban előnyt jelent
  • releváns területen szerzett gyakorlat

Személyiség béli elvárások

  • precizitás, pontosság, proaktivitás
  • megoldásorientáció, diszkréció
  • kiváló kommunikációs képesség, ügyfélorientált gondolkodásmód
  • önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
  • általános munkarend
  • változatos szakmai feladatok, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Kazincbarcika Munkácsy tér 1.sz.

Jelentkezés módja: a bérigény megjelölésével önéletrajz és motivációs levél, benyújtása.

Jelentkezés: ITT

toborzó

toborzó

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal Kazincbarcika Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály legújabb állásajánlatai

Programajánló

Föld alatt és föld felett teljesítménytúrák

Aggtelek

II. Fedrid Császta Trail

Edelény

3. Sri Chinmoy Lázbérc tó Maraton

Uppony

Kolorfeszt 7.0

Kazincbarcika

Magtár udvar - KolorCountry

Dubicsány

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Szurkoljunk