Álláshirdetések

A Barcika Príma Kft. diétás szakácsot keres

Feladatok:

  • a diétás konyhai tevékenység teljeskörű irányítása
  • nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
  • különböző diétás ételek elkészítése, adagolása, csomagolása

Elvárások:

  • szakirányú diétás szakács végzettség, minimum 2 év szakmai tapasztalat, (diétás szakács végzettség hiányában min. 5 év szakács tapasztalat)
  • önálló munkavégzés, jó szervezőképesség,
  • pontos, precíz, tiszta munkavégzés,
  • önmagára és környezetére igényes hozzáállás!

Amit kínálunk:

  • azonnali kezdés,
  • stabil munkahely, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • igényes munkakörnyezet, kiváló kollektíva.

Munkavégzés helye: a Barcika Príma Kft. Herbolyai úti telephelye, központi konyha.

Jelentkezés módja: önéletrajz benyújtása a jelentkezes@barcikaprima.hu e-mail címre.

Aktuális álláslehetőségek

állások

munkalehetőség

toborzó

toborzó

KolorTV élőben

Programajánló

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Szurkoljunk