Álláshirdetések

A ZV Zöld Völgy Nonprofit Kft. sajókazai székhelyére

Munkairányító

munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • A közfoglalkoztatottak munkájának felügyelete
  • Az újrahasznosítható hulladékok osztályozása, azonosítása, válogatása és előkészítése
  • feldolgozásra
  • A gyűjtőkonténerek ellenőrzése
  • A gépek, berendezések meghibásodásainak észlelése
  • A karbantartási igények felmérése

Szakmai elvárások:

  • Legalább alapfokú végzettség (középfokú végzettség előny)

Egyéb elvárások:

  • Megbízhatóság
  • Szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés

Munkavégzés helye: Sajókaza
A jelentkezés módja: a palyazat@zoldvolgy.hu e-mail címre küldött, a munkakör pontos
megnevezésével és bérigény megjelölésével ellátott önéletrajzzal.

A jelentkezés határideje: 2019. április 30.

A ZV Zöld Völgy Nonprofit Kft.
sajókazai székhelyére

TEHERGÉPJÁRMŰ VEZETŐ

  • C kategóriás vezetői engedély
  • Érvényes GKI (Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány)
  • Kényszertömörítésű szilárd hulladék gyűjtő és szállító gépek (3627) kezelésére vonatkozó OKJ
  • bizonyítvány

Előny:

  • E kategóriás jogosítvány
  • Hulladék- és/vagy konténerszállításban szerzett tapasztalat

  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való alkalmasság

  • Stabil munkahely

A jelentkezés módja: amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, a pozíció és a bérigény
megjelölésével küldje el önéletrajzát a palyazat@zoldvolgy.hu e-mail címre.

A Barcika Park Nonprofit Kft. temetői munkás munkatársat keres

  • Temetésekkel kapcsolatos ügyintézési feladatok elvégzése
  • Temetőben történő földmunka végzése

Szakmai, személyiségbeli elvárások:

  • Egészségügyi alkalmasság, jó fizikum, ápolt megjelenés
  • Stressztűrés, határozottság
  • Precíz munkavégzés, pontosság
  • Érzelmi stabilitás, kiegyensúlyozottság
  • Előnyt jelent: „B” kategóriás jogosítvány, kisteherautó vezetési tapasztalat

  • Stabil vállalati háttér
  • Próbaidőt követően határozatlan idejű, teljes munkaidős foglalkoztatás

Munkavégzés helye: Kazincbarcika

Jelentkezés módja: a palyazat@barcikapark.hu e-mail címre küldött és a munkakör pontos megnevezésével ellátott önéletrajzzal, postai úton, vagy személyesen a 3700 Kazincbarcika, Kuruc út 9.  kérnénk eljuttatni.

toborzó

toborzó

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal Kazincbarcika Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály legújabb állásajánlatai

állásajánlat

Programajánló

II. VIZAMO Edelényi Kastélysziget Körök

Edelény

Húsvét az Edelényi kastélyszigeten

Edelényi kastélysziget

József Attila Színház: Boldogság

Kazincbarcika - Egressy Béni Művelődési Központ

III. Barcikai Emelkedők terepfutó verseny

Kazincbarcika

Véradás

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Szurkoljunk