https://kolorline.hu/Valentin napi meglepetések házilag

Valentin napi meglepetések házilag

Szerző:

Béres Eszter

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Életmód

Hamarosan itt a szeretet, a szerelem világnapja és még semmit nem vettünk szívünk választottjának? Még nem vagyunk elkésve, ráadásul akár otthon is ügyeskedhetünk, hiszen a saját kézzel készített meglepetés még szívhez szólóbb tud lenni!

Különösebben nagy kézügyesség sem kell hozzá, fontosabb a kreativitás és az, hogy minél személyesebbé tegyük! Íme az ötletek!

  1. Üzenet a kilincsen…


     
  2. Romantikus desszert, vagy vacsi…


     
  3. …és ha édesszájú a Kedves:


     
  4. Annak, aki számodra a legkedvesebb!


     
  5. És egy kis lakásdekoráció:

(Képek: Pinterest)

További híreink

Második alkalommal egyeztetett Kazincbarcika polgármestere és a térség országgyűlési képviselője

Dátum: 2026. jún 04. 18:25

Június 4-én ismét egyeztetést tartott Szitka Péter, Kazincbarcika polgármestere és Hatala-Orosz Csaba, a térség országgyűlési képviselője. A találkozón több, a város jelenét és jövőjét érintő kérdés is napirendre került. Az egyeztetésről mindkét fél részletes beszámolót tett közzé a közösségi médiában.

A város konyhája ismét kitárta kapuit – Nyílt nap a Barcika Prímánál

Dátum: 2026. jún 04. 07:05

A Szent György Görögkatolikus Általános Iskola és a Berentei Általános Iskola után ezúttal a Tompa Mihály Református Általános Iskola pedagógusait és szülőit látta vendégül nyílt napján a Barcika Príma Kft. 

Lezárult a vizsgálat a KSK Delfin Vízisport Klubnál

Dátum: 2026. jún 03. 20:33

A KSK Delfin Vízisport Klub tájékoztatása szerint lezárultak a május 20-án indult hatósági és belső vizsgálatok. A klub közlése alapján a rendelkezésre álló bizonyítékok és tanúvallomások alapján nem nyert megállapítást bántalmazás ténye.

Az ’56-os forradalom indította el a művészi pályán – Gonda Zoltán alkotásai Kazincbarcikára érkeznek

Dátum: 2026. jún 03. 19:55

Az „Emberben a művész, művészben az ember” kiállítássorozat következő vendégeként Gonda Zoltán festő- és grafikusművész mutatkozik be Kazincbarcikán. Az Életem mezsgyéjén című tárlat június 9-én (kedden) 18 órakor nyílik meg a Mezey István Művészeti Központban.

KolorTV élőben

Programajánló

Gonda Zoltán festőművész kiállítása - Emberben a művész, művészben az ember

Mezey István Művészeti Központ

Élj SZERtelenül!

Don Bosco Sportközpont melletti terület

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk