https://kolorline.hu/Szitka Kupa Eredmények

Szitka Kupa Eredmények

Szerző:

Jóbi Attila

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Életmód

A IX. Szitka Béla Kispályás Labdarúgó Emléktorna december 22-én és 23-án zárult a felnőtt férfi kategória és az általános iskolások mérkőzéseivel. A 24 férfi csapat szombaton a Don Bosco Sportközpontban és a Kazinczy Ferenc Tornacsarnokban küzdött a továbbjutó helyekért.

December 23-án a Don Bosco Sportközpontban már csak komoly, tétre menő mérkőzéseket láthatott a kilátogató közel 500 néző, hiszen ekkor rendezték az iskolások döntőit és a férfi kategória legizgalmasabb mérkőzései is ekkor kerültek sorra. A felnőtt férfi kategória győztese végül a Nuno Baráti Köre csapata lett, amely a győzelem mellett a 400 000 forintos készpénznyereménynek is örülhetett.

A felnőtt férfi kategória eredményei:

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK

A-csoport

Nuno BK-Sajószenpéter 7-3

FC Spárta-Kispályások 5-1

Nuno BK-FC Spárta 5-4

Sajószentpéter-Kispályások 2-6

Nuno BK-Kispályások 9-6

Sajószentpéter-FC Spárta 2-4

 

A csoport végeredménye:
1. Nuno BK 9 pont, 2. FC Spárta 6 pont, 3. Kispályások 3 pont, 4. Sajószentpéter 0 pont
 

B-csoport

Tóth-Konténer-Varbói Bányász 3-4

Dózsa-Ruda 2 2-5

Tóth-Konténer-Dózsa 3-1

Varbói Bányász-Ruda 2 4-2

Tóth-Konténer-Ruda 2 8-4

Varbói Bányász-Dózsa 1-5

 

A csoport végeredménye:
1. Varbói Bányász 6 pont, 2. Tóth-Konténer 6 pont, 3. Ruda 2 3 pont, 4. Dózsa 3 pont
 

C-csoport

Ani-Bal Kft.-Parasznya SE 5-3

Szendrő-FC Theisenort 2-4

Ani-Bal Kft.-Szendrő 11-1

Parasznya SE-FC Theisenort 5-5

Ani-Bal Kft.-FC Theisenort 9-0

Parasznya SE-Szendrő 11-0

 

A csoport végeredménye:
1. Ani-Bal Kft. 9 pont, 2. Parasznya SE 4 pont, 3. FC Theisenort 4 pont, 4. Szendrő 0 pont
 

D-csoport

Las Vegas Bánréve-Jángbojsz 5-3

Kazincbarcikai Esély-Wild Boys 3-2

Las Vegas Bánréve-Kazincbarcikai Esély 11-2

Jángbojsz-Wild Boys 5-1

Las Vegas Bánréve-Wild Boys 17-1

Jángbojsz-Kazincbarcikai Esély 17-3

 

A csoport végeredménye:
1. Las Vegas Bánréve 9 pont, 2. Jángbojsz 6 pont, 3. Kazincbarcikai Esély 3 pont, 4. Wild Boys 0 pont
 

E-csoport

Pattanytús-Brazilok 3-3

Younger Boys-Simi SE 0-0

Pattanytús-Younger Boys 1-5

Brazilok-Simi SE 2-4

Pattantyús-Simi SE 2-2

Brazilok-Younger Boys 1-4

A csoport végeredménye:
1. Younger Boys 7 pont, 2. Simi SE 5 pont, 3. Pattanytús 2 pont, 4. Brazilok 1 pont
 

F-csoport

Balla Bau-Papó Sörözője 0-3

Papó Sörözője-Edelényi Öregek 7-3

Balla Bau-Edelényi Öregek 6-2

 

A csoport végeredménye:
1. Papó Sörözője 6 pont, 2. Balla Bau 3 pont, 3. Edelényi Öregek 0 pont

 

EGYENES KIESÉSES SZAKASZ 1. KÖR

Varbói Bányász-Papó Sörözője 1-11
Simi SE-Tóth Konténer 5-3
Jángbojsz-Ani-Bal Kft. 2-5
FC Spárta-Balla-Bau 3-2
Las Vegas Bánréve-Nuno BK 3-3 (büntetőkkel: 6-7)
Parasznya SE-Younger Boys 8-5

 

EGYENES KIESÉSES SZAKASZ 2. KÖR

Nuno BK-FC Spárta 4-1
Papó Sörözője-Simi SE 7-3
Parasznya SE-Ani-Bal Kft. 1-2

 

ELŐDÖNTŐ

Papó Sörözője-Nuno BK 0-3

Ani-Bal Kft.-Parasznya SE 4-3

 

BRONZMÉRKŐZÉS

Parasznya SE-Papó Sörözője 4-4 (büntetőkkel: 4-6)

DÖNTŐ

Nuno BK-Ani-Bal Kft. 2-0

A kategória végeredménye:

  1. Nuno BK
  2. Ani-Bal Kft.
  3. Papó Sörözője
  4.  Parasznya

Különdíjasok:

Legjobb mezőnyjátékos: Kocsis Gergő (Ani-Bal Kft.)
Legjobb kapus: Giák Tamás (Nuno BK)
Gólkirály: Nagy Csaba (Simi SE)

ÁLTALÁNOS ISKOLÁSOK

I. korcsoport

Kazinczy Ferenc Tagiskola-Parasznya 22-0

Végeredmény: 1. Kazinczy Ferenc Tagiskola, 2. Parasznya

A kategória legjobb játékosa Máthé Levente (Kazinczy) lett.

II. korcsoport

Árpád Fejedelem Tagiskola-Kazinczy Ferenc Tagiskola 4-0

Végeredmény: 1. Árpád Fejedelem Tagiskola, 2. Kazinczy Ferenc Tagiskola

A kategória legjobb játékosa Gyebróczki Dávid (Árpád) lett.

III. korcsoport

Árpád Fejedelem Tagiskola-Ózdi FC 4-0

Végeredmény: 1. Árpád Fejedelem Tagiskola, 2. Ózdi FC, 3. Kazinczy Ferenc Tagiskola

A kategória legjobb játékosa Gyebróczki Dávid (Árpád), legjobb kapusa Havasi Dominik (Ózdi FC), gólkirálya Sáreczki Szabolcs (Árpád) lett.

IV. korcsoport

Bronzmérkőzés: Kazinczy Ferenc Tagiskola-Ózdi FC 3-0
Döntő: KBSC-Farkasok-Hauff-Technik Team 3-3 (büntetőkkel: 4-6)

Végeredmény: 1. Hauff-Technik Team, 2. KBSC Farkasok, 3. Kazinczy Ferenc Tagiskola, 4. Ózdi FC

A kategória legjobb játékosa Balázsi Levente (Hauff-Technik), legjobb kapusa Horváth Márk (KBSC), gólkirálya Nahaj Norbert (KBSC) lett.

 

Női, ifjúsági és öregfiúk kategóriákban korábban rendezték a mérkőzéseket, de a kategóriák díjátadóit szintén december 23-án tartották.

NŐI KATEGÓRIA

Végeredmény: 1. Graphic, 2. Edelény

A kategória legjobb játékosa Hegedűs Eszter (Graphic), a legjobb kapusa Sipter Anikó (Edelény) lett.

IFJÚSÁGI KATEGÓRIA

Végeredmény: 1. Hungarospa, 2. Ben Fika, 3. KBSC Gladiátorok, 4. Don Bosco, 5. MCFC

A kategória legjobb játékosa Kréti Gergő (Hungarospa), legjobb kapusa Pallós Szabolcs (Hungarospa), gólkirálya Balogh Tibor (Ben Fika) lett.

ÖREGFIÚK KATEGÓRIA

Végeredmény: 1. Simi FC, 2. Corner Silver, 3. FT-Triász, 4. U-50

A kategória legjobb játékosa Nagy Csaba (Simi FC), legjobb kapusa Galán Péter (U-50), gólkirálya Dorgai László (Corner Silver) lett.

 

 

 

 

További híreink

Játékos programozás a Tompa Mihály Általános Iskolában

Dátum: 2019. jún 18. 14:10

A tanév során a tanulók heti rendszerességgel végeztek olyan kódolási és programozási tevékenységet, amely fejleszti a problémamegoldó képességet, az algoritmikus gondolkodást, a kreativitást.

Dübörög a VRCK Volleyball Talent 2019

Dátum: 2019. jún 18. 13:40

Teltházzal indult hétfőn a Vegyész RC Kazincbarcika tehetséggondozó tábora, a VRCK Volleyball Talent 2019, amely a második sporttábor a klub életében.

Június 17-étől a Kazincbarcika Fedett Uszoda karbantás miatt zárva tart

Dátum: 2019. jún 17. 14:39

A Kazincbarcika Fedett Uszoda karbantartás és vízcsere miatt június 17-től előreláthatólag július 31-ig zárva tart.

Újítások és ajándékozás a Muskátli Nyugdíjasházban

Dátum: 2019. jún 17. 14:13

Új bútorok, renoválás és ajándékok színesítik a szépkorúak mindennapjait a Muskátli Nyugdíjasházban, hála Kazincbarcika Város Önkormányzatának és a Barcika Szolg Kft.-nek.

Programajánló

Föld alatt és föld felett teljesítménytúrák

Aggtelek

II. Fedrid Császta Trail

Edelény

3. Sri Chinmoy Lázbérc tó Maraton

Uppony

Kolorfeszt 7.0

Kazincbarcika

Magtár udvar - KolorCountry

Dubicsány

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk