https://kolorline.hu/2023 — a hosszú hétvégék éve

2023 — a hosszú hétvégék éve

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Életmód

Idén kedvezően alakulnak a hosszúhétvégék, már ami a munkavállalókat érinti. 2023-ban két alkalommal négynapos hétvégén, négyszer pedig háromnapos hétvégén pihenhetünk.

Az extra, hogy idén egyetlen pihenőnapot sem kell szombaton bedolgozni. Mutatjuk a hosszúhétvégék listáját.


Négynaposak:
 

  • Húsvét — április 7-10. (péntektől hétfőig)

  • Karácsony — december 23-26. (szombattól keddig)


Háromnaposak:
 

  • Április 29-május 1. (szombattól hétfőig)

  • Május 27-29. (szombattól hétfőig)

  • Október 21-23. (szombattól hétfőig)

  • December 30-január 1. (szombattól hétfőig)


További ünnepek 2023-ban:
 

  • Március 15. (szerda)

  • Augusztus 20. (vasárnap)


 

További híreink

Habparti, gyerek DJ és wellnessélmények a Vízi Komplexumban

Dátum: 2026. máj 31. 20:27

A gyereknapi hétvégén a legfiatalabbaké volt a főszerep a Kazincbarcikai Vízi Komplexumban. Május 30-án a családokat gyermek-wellnesszel, medenceparti programokkal, gyerek DJ-vel és habpartival várták. A rendezvényre sokan látogattak el, a medencék és a wellnessrészleg egyaránt megtelt gyerekekkel és szülőkkel.

Több mint 1200 diák mozdult meg a Kihívás napján Kazincbarcikán

Dátum: 2026. máj 31. 19:33

Kazincbarcika idén is csatlakozott a Kihívás napja országos programjához. Május 27-én a város általános iskoláiban közös tornákkal, játékos sportfoglalkozásokkal és átmozgató edzésekkel várták a diákokat. A kezdeményezésben mintegy 1200–1300 gyermek vett részt, a város pedig az országos értékelésben az 5. helyen végzett kategóriájában, emellett 200 ezer forintos támogatást is nyert a sorsoláson.

Kamionhúzás és kőgolyó-emelés a Don Boscónál – nemzetközi erősember-verseny Kazincbarcikán

Dátum: 2026. máj 31. 18:46

A Don Bosco Sportközpont parkolója adott teret május 30-án az erős emberek nemzetközi versenyének. A háromórás, a nézők számára ingyenesen látogatható sportesemény szervezője ifj. Fekete László kilencszeres natúr erős ember világbajnok volt. A látványos megmérettetésre Magyarországról és Csehországból érkeztek versenyzők, a rendezvény pedig a doppingmentes, tiszta sport népszerűsítéséről is szólt.

Nemzetközi mezőnyben is bizonyítottak a KVSE birkózói

Dátum: 2026. máj 31. 09:02

Eredményesen szerepeltek a KVSE birkózói az I. Fodor István Nemzetközi Emlékversenyen, amelyet Tiszakécskén rendeztek meg. A rangos viadalon hét ország több mint 210 sportolója lépett szőnyegre, így a barcikai versenyzők erős nemzetközi mezőnyben mérhették össze tudásukat.

KolorTV élőben

Programajánló

Élj SZERtelenül!

Don Bosco Sportközpont melletti terület

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk