https://kolorline.hu/Vakáció Gyejóban

Vakáció Gyejóban

Szerző:

Tajthy Ákos

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Vakáció Gyejóban címmel szervez változatos nyári programokat gyerekek számára a Család- és Gyermekjóléti Szolgálat. A rendezvénysorozat keretém belül csütörtökön súlyemelő bemutatóval várták a kicsiket.

Körülbelül másfél hete kezdődött a nyári szünet a hazai nevelési-oktatási intézményekben. A több mint két hónapos időszakban számtalan szervezet várja a gyerekeket változatos programokkal. Egyik ezek közül a Család- és Gyermekjóléti Szolgálat, mely múlt héten Herbolyára szervezett játszóházat, most csütörtökön pedig újabb rendezvénnyel, súlyemelő bemutatóval várta az érdeklődőket a KSK-n.

Tátrai Ildikó, a Család- és Gyermekjóléti Szolgálat intézményegység-vezetője a kolorline.hu érdeklődésére elmondta, a Vakáció Gyejóban egész nyáron tart majd, hiszen a szolgálat munkatársainak nagyon fontos az, hogy az iskolások hasznosan töltsék el idejüket a nyári szünidőben is.
– A nyári szünetben többféle programot is szervezünk a kínálat nagyon gazdag lesz, tűzoltó-bemutatótól kezdve habpartin át egészen a kirándulásokig nagyon színes lesz a paletta – mondta.

 A térítésmentesen igénybe vehető programokra bárki jelentkezhet, bővebb információ a Család- és Gyermekjóléti Szolgálat Építők úti központjában, illetve a Vakáció Gyejóban nevű Facebook-oldalon található

További híreink

„Szilvia nem utazik” – Bűntény a Kecskeszigeten Kazincbarcikán

Dátum: 2026. febr 08. 15:09

Február 6-án újabb állomásához érkezett a kazincbarcikai színházi évad: a salgótarjáni Zenthe Ferenc Színház vendégtársulata ezúttal Ugo Betti: Bűntény a Kecskeszigeten című darabját hozta el az Egressy Béni Művelődési Központ színpadára.

Szívvel nevelni, közösséget építeni – Don Bosco ünnepe Kazincbarcikán

Dátum: 2026. febr 07. 16:00

Szentmisével, ünnepi műsorral és díjátadóval emlékezett meg névadójáról, Don Bosco Szent Jánosról a kazincbarcikai Don Bosco iskola közössége. A diákok, pedagógusok és meghívott vendégek közösen ünnepeltek, a rendezvény idén is a szalézi szellemiség legfontosabb üzenetét erősítette: a nevelés nemcsak tudás, hanem szívformálás is.

Szétfagytak az utak országszerte – Barcikán már zajlik az ideiglenes kátyúzás

Dátum: 2026. febr 07. 10:38

Országszerte megszaporodtak a kátyúk: Budapesttől Miskolcon át Debrecenig fotók lepték el a közösségi médiát, sokan azt írják, ennyi úthibát egyszerre még sosem láttak. Kazincbarcikán már megkezdődött a kátyúzás: hidegaszfalttal javítják a legforgalmasabb szakaszokat, a tartós helyreállítás tavasszal jöhet.

Elvonások árnyékában készül Kazincbarcika 2026-os költségvetése

Dátum: 2026. febr 06. 15:00

Milliárdos terhek mellett is a biztonságos működésre és a fejlesztések folytatására törekszik Kazincbarcika városvezetése. Idén kiemelt fókuszt kap a vízi komplexum mellett épülő strand létrehozása, a vállalkozások, civil- és sportszervezetek támogatása és a mindennapi infrastruktúra fejlesztése, hogy a város még élhetőbb legyen.

KolorTV élőben

Programajánló

IX. Rejtvényfejtő verseny

Egressy Béni Művelődési Központ

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk