https://kolorline.hu/Ha nyár, akkor irány Fónagyság

Ha nyár, akkor irány Fónagyság

Szerző:

Demeter Dia

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

 

Több mint húsz éve szervez tábort Fónagyságon a Gyermekek Háza-Kézművesház, ami idén július 17-től július 22-éig tart.

A bentlakásos táborozás óriási népszerűségnek örvend a gyerekek körében, hiszen már több hónappal ezelőtt elfogytak a szabad férőhelyek. A Bagoly-Vár Erdészeti Erdei Iskolában nemcsak kézműveskednek a fiatalok, hanem nappali és éjszakai túrákkal, vetélkedőkkel, mozizással és diszkóval is színesítik a szervezők a csaknem negyven diák programját.

Bencze Boglárka a Gyermekek Háza-Kézművesház népművelője a Kolorline érdeklődésére elárulta: a gyerekek minden évben nagyon jól érzik magukat az erdei táborban, hasznosan töltik a szünidőt, rengeteg élménnyel gazdagodnak és sok új barátot is szereznek.

További híreink

Kéményseprőket keres a katasztrófavédelem – végzettség nélkül is lehet jelentkezni

Dátum: 2026. jún 24. 12:03

A BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Központja kéményseprő mesterek, szakmunkások és betanított munkások jelentkezését várja. A szervezet a lakossági kéményseprő-ipari feladatok ellátására keres új munkatársakat.

Harmadfokú hőségriasztás jön – Kazincbarcikán vízosztással és párásítással készülnek

Dátum: 2026. jún 24. 11:16

Június 27-étől (szombattól) harmadfokú hőségriasztás lép életbe Magyarország teljes területén. A Barcika Park Nonprofit Kft. ivóvízosztással, a Vízijáték párásító funkciója pedig hűsítő lehetőséggel segíti a lakosokat a várható kánikulában, miközben a város több pontján közkutak is rendelkezésre állnak.

Zárva tart a Polgármesteri Hivatal július elején

Dátum: 2026. jún 24. 07:00

A Kazincbarcikai Polgármesteri Hivatal tájékoztatása szerint 2026. július 1-jén (szerdán) és július 2-án (csütörtökön) az intézmény zárva tart, ezért az ügyfélfogadás szünetel.

Nyári szabadságok a háziorvosi és gyermekorvosi rendelőkben – mutatjuk a helyettesítéseket

Dátum: 2026. jún 23. 18:00

A nyári hónapokban több kazincbarcikai háziorvos és házi gyermekorvos is szabadságra megy, ezért egyes körzetekben helyettesítő orvos látja el a betegeket. A helyettesítések idején a rendelés helyszíne több esetben változik, ezért érdemes előre tájékozódni.

KolorTV élőben

Programajánló

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk