https://kolorline.hu/KBSC - A harmadik hely a tét

KBSC - A harmadik hely a tét

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Vitelki Zoltán együttese a két vereség után végre ismét szeretné megízlelni a győzelem ízét.

 

Legutóbbi hazai és idegenbeli fellépésén is adós maradt a győzelemmel a KBSC. A listavezető MTK elleni 0-1 azonban nem annyira fájó, mint a múlt heti idegenbeli 2-0-s vereség a Sopron ellen. Vitelki Zoltán bízik a jobb folytatásban, mind játékban, mind eredményességben. A Kazincbarcika szakvezetője szerint csak jobb folytatás jöhet. A kék-sárgák ismét egy dunántúli Győr-Moson-Sopron megyei csapattal találkoznak.

A Mosonmagyaróvár a Kazincbarcikához hasonlóan jól kezdte az idényt, hiszen az első három fordulóban 5 pontot szerzett, de azóta adós szurkolóinak a győzelemmel. Az elmúlt 9 fordulóban 5 vereség és 4 döntetlen a mérleg. Legutóbb a Sorksártól hazai pályán kaptak ki 1-0-ra. A legutóbbi 9 mérkőzés közül egyébként 7 találkozón egy gólt sem szereztek. A KBSC szárnyalása tovább tartott, hiszen Takácsék a 10. fordulóig mindössze egyszer kaptak ki, és még most is mindössze három vereséggel rendelkeznek. A Mosonmagyaróvár idegenben mindössze 3 pontot szerzett és összességében 9 ponttal a 17. a bajnokságban.

Fontos kérdés a barcikaiak háza táján, hogy visszatalálnak-e a borsodiak a siker útjára, megízlelik-e újból a győzelem édes ízét? Hazai környezetben eredményes a Vitelki csapat, hiszen csupán az MTK-tól kapott ki, mellette a Nyíregyháza elleni döntetlen és 3 győzelem a mérleg. A borsodiak még mindig a 3. helyen állnak, ám a pozíció megtartásához hétvégén mindenképpen nyerniük kell. Kanalos kiállítása miatt nem léphet pályára a vasárnapi mérkőzésen. Hogy a 13. bajnoki forduló melyik csapatnak lesz szerencsés, az vasárnap kiderül. A KBSC – Mosonmagyaróvár találkozó október 16-én délután 3 órakor kezdődik Tiszaújvárosban, a játékvezető Farkas Tibor lesz.

További híreink

Nyitott szertárak Kazincbarcikán – a tűzoltók mindennapjaiba nyerhettek bepillantást a gyerekek

Dátum: 2026. jún 01. 18:45

A Kazincbarcikai Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság gyereknapi rendezvényén a gyerekek és családjaik testközelből ismerhették meg a tűzoltók mindennapjait május utolsó vasárnapján. A látogatók bejárhatták a laktanyát, kipróbálhatták az eszközöket, és egy próbariasztás során azt is láthatták, hogyan készülnek fel a tűzoltók egy éles bevetésre.

Hősök napja Kazincbarcikán – főhajtás az elesettek előtt

Dátum: 2026. jún 01. 18:22

Sajókazincon és Felső-Barcikán is megemlékezést tartottak a magyar hősök emléknapján. Az ünnepségeken az elesettek előtt hajtottak fejet a résztvevők. Istentisztelet, ünnepi beszédek, katonai tiszteletadás és koszorúzás idézte fel azok emlékét, akik életüket áldozták Magyarország szabadságáért és fennmaradásáért.

Újabb 1200 beburkolt gépi palacsinta és más gyermeknapi vigasságok Barcikán

Dátum: 2026. jún 01. 15:43

A tavalyi siker után idén is visszatért a „Palacsinta vár!” a kazincbarcikai gyermeknapra. A Csónakázó-tó partján 1200 adag szalagpalacsinta, sportos kihívások és egész délutános programkínálat várta a családokat.

Habparti, gyerek DJ és wellnessélmények a Vízi Komplexumban

Dátum: 2026. máj 31. 20:27

A gyereknapi hétvégén a legfiatalabbaké volt a főszerep a Kazincbarcikai Vízi Komplexumban. Május 30-án a családokat gyermek-wellnesszel, medenceparti programokkal, gyerek DJ-vel és habpartival várták. A rendezvényre sokan látogattak el, a medencék és a wellnessrészleg egyaránt megtelt gyerekekkel és szülőkkel.

KolorTV élőben

Programajánló

Élj SZERtelenül!

Don Bosco Sportközpont melletti terület

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk