https://kolorline.hu/Ezúttal sem sikerült a bravúr

Ezúttal sem sikerült a bravúr

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Sok hibával játszottak ugyan a csapatok, ettől függetlenül izgalmas mérkőzést láthatott a szép számú publikum. Mindegyik szettet nagy küzdelem jellemezte, ami az eredményben is megmutatkozott. A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy a negyedik szett hajrájában a játékvezető kicsit szigorúbb volt a kelleténél, két pontot is „ajándékozott” a miskolciaknak: egy kosárérintéses fogadást szabálytalannak látott a VRCK-nál, míg a vendégeknél egy emelést nem fújt be.

Ettől függetlenül a megyei derbit megérdemelten nyerték Surányi Istvánék – a VRCK korábbi játékosa, jelenlegi utánpótlásedzője 27 pontig jutott.

Bokor Elek, a hazaiak edzője a találkozó után a vrck.hu-nak értékelte az összecsapást.

“Megint tűz nélkül játszottunk, nehezen pörögtünk fel, és sok hibát is vétettünk. Voltak fellángolásaink, jobb periódusaink, és bár a negyedik szettre felállást és taktikát váltottunk, a hibáink miatt megint mi mentünk az eredmény után” – fogalmazott a tréner.


EGYZŐKÖNYV
VRCK junior – Miskolci EAFC 1-3 (-20, 22, -21, -22)
Irinyi Tornacsarnok, Kazincbarcika, 150 néző. V.: Jámbor, Rácz.
VRCK: Palánkai-Omoshebi 10, Budai 14, Balogh 6, Péter 16, Bibók 5, Viszokai 4. Csere:Tóth (liberó), Lőrincz 2, László. Edző: Bokor Elek.
MEAFC: Nagy Z., Germuska 10, Busák 7, Surányi 27, Bagó 12, Klein 4. Csere: Szántai (liberó), Barócsi 6. Edző: Bacsó István


Forrás/kép

További híreink

Koncertek, újdonságok és egész napos programok – érkezik a XII. Kolorfesztivál

Dátum: 2026. júl 01. 16:30

Hat napon át ismét fesztiválhangulat tölti meg Kazincbarcikát. Augusztus 17. és 22. között a XII. Kolorfesztivál koncertekkel, színházi előadásokkal, kulturális és családi programokkal, valamint több újdonsággal várja a látogatókat. Az idei fesztivál nemcsak a megszokott esti élményeket kínálja, hanem nappali programokkal, kibővített helyszínekkel és új szolgáltatásokkal is készül.

Hat társasházi ingatlan együttes értékesítésére írt ki versenytárgyalást a Barcika Szolg Kft.

Dátum: 2026. júl 01. 15:33

A Barcika Szolg Kft. nyilvános versenytárgyalást hirdetett a Kazincbarcika belterületi ingatlan-nyilvántartásban 2615/A/1–2615/A/6 helyrajzi szám alatt nyilvántartott, összesen hat társasházi ingatlan együttes értékesítésére. A pályázat célja olyan befektető megtalálása, aki a meglévő funkciók megőrzése mellett hosszú távon is hozzájárul az ingatlanegyüttes megújulásához és hasznosításához. (x)

Nyáron is folyamatosan biztosított a gyermekfelügyelet 

Dátum: 2026. jún 30. 20:46

Kazincbarcikán 2026 nyarán is ütemezetten tartanak zárva a bölcsődék és óvodák, hogy a karbantartási munkák elvégezhetők legyenek, miközben a gyermekfelügyelet a városban folyamatosan biztosított marad. A nyári zárások ideje legfeljebb öt hét lehet, a szülőket már februárban tájékoztatták a pontos rendről.

Holnaptól korábban nyit és tovább tart nyitva a kazincbarcikai temető

Dátum: 2026. jún 30. 20:34

Július 1-jétől a nyári időszakhoz igazodik a kazincbarcikai temető nyitvatartása. A nagy melegre tekintettel augusztus végéig már reggel 6 órától este 9 óráig látogatható a temető.

KolorTV élőben

Programajánló

KolorFund 2026 — vállalkozói konzultáció

Mezey István Művészeti Központ

XII. Kolorfesztivál – Hat napon át újra együtt Kolorcityben

Kazincbarcika

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk