https://kolorline.hu/Negyedjére is sikerült legyőzni a Szolnokot

Negyedjére is sikerült legyőzni a Szolnokot

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Azzal a tudattal léphetett pályára Szolnokon a VRCK, hogy a szezonban mind a három eddigi összecsapását megnyerte a Tisza-partiak ellen.

A hazaiak jól kezdtek, de az első és a második szett közepén Daniel Oravec legényei tempót tudtak váltani, melynek köszönhetően 17-re nyerték mindkét felvonást. A harmadik játszmában már 20 fölé jutottak a szolnokiak, de végül ez is kazincbarcikai sikerrel zárult, ami vendég győzelmet jelentett.

Ez volt a Kazincbarcika 13. bajnokija, és hasonlóan a szerdai rangadóhoz, ezt is 3-0-ra nyerte.

Legközelebb január 21-én (17.30), hazai pályán játszik a VRCK, ellenfele a MÁV-Előre lesz a Don Bosco Sportközpontban.


JEGYZŐKÖNYV
FÉRFI RÖPLABDA NB I., ALAPSZAKASZ, 13. FORDULÓ
Szolnoki RA – VRC Kazincbarcika 0-3 (-17, -17, -21)
Tiszaligeti Sportcsarnok, Szolnok, 80 néző. V.: Csizmarik, Bodrogi.
Szolnok: Guzmics 1, Fülöp 10, Varga Z. 8, Gönczi 9, Tamasi Á. 7, Kohlman 3. Csere:Farkas R. (liberó), Tóth G. 1, Tóth I. 1, Szabó P. 4. Vezetőedző: Gulyás Ferenc.
VRCK: Toronyai 1, Milev 10, Banai 12, Árva 10, Mészáros 8, Juhász 3. Csere: Gebhardt Á. (liberó), Páez 1, Blázsovics 2, Gebhardt N. 7, Dudás (liberó). Vezetőedző: Daniel Oravec.

Gulyás Ferenc: Szerettük volna megnehezíteni a borsodiak dolgát, de tudtuk, nem mi vagyunk az esélyesek. Nekünk azonban nem őket kell megvernünk.

Daniel Oravec: Majdnem mindenkinek játéklehetőséget tudtam adni. Ezúttal is voltak pontatlanságaink, melyeket mindenképpen szeretnénk kijavítani a jövőben.

Főcímkép: VRCK archív/Tóth Milán
Forrás

További híreink

Közeleg az óvodai beiratkozás: stabil működés és értékalapú nevelés a kazincbarcikai tagóvodákban

Dátum: 2026. febr 20. 08:52

A Kazincbarcikai Összevont Óvodák 2025-ben stabil működéssel, erős szakmai programokkal és aktív szülői együttműködéssel zárták az évet. A közelgő óvodai beiratkozás előtt Liptákné Gergely Valéria igazgató értékelte az elmúlt időszakot. A vezető beszélt a gyermeklétszám alakulásáról, a pedagógushelyzetről, a hagyományőrző és környezeti nevelési programokról, valamint arról is, hogyan készülnek a családok fogadására az idei Ovicsalogató rendezvényen.

„Menjen a tél, jöjjön a tavasz!” – Télűzés a Napsugár Tagóvodában Kazincbarcikán

Dátum: 2026. febr 19. 17:36

A többi kazincbarcikai óvodához hasonlóan február 17-én a Napsugár Tagóvodában is megrendezték a télűző programot. Kolompok, kereplők, hangos rigmusok és jelképes kiszebáb-égetés jelezte: a gyerekek készen állnak búcsút inteni a hideg hónapoknak. Az időjárás is a program mellé állt, a napsütés mintha csak az ovisok kívánságát teljesítette volna.

Paks delegációja Kazincbarcikán: a városüzemeltetés és a Kolorcity-modell tapasztalataira voltak kíváncsiak

Dátum: 2026. febr 19. 09:15

Kazincbarcikára látogatott február 18-án Paks polgármestere, Heringes Anita és delegációja. A találkozás célja az volt, hogy a vendégek első kézből ismerjék meg a város működési modelljét, a városüzemeltetés szervezeti felépítését, valamint azokat a fejlesztéseket, amelyek az elmúlt években Kazincbarcika egyik leglátványosabb átalakulását hozták.

Indul a tavaszi kátyúzás – Kazincbarcika térségében is javítja az utakat a Magyar Közút

Dátum: 2026. febr 18. 16:24

A téli fagyok után sok helyen romlott az utak állapota Borsodban. A Magyar Közút szerint a kátyúk száma idén jóval több, mint tavaly ilyenkor, ezért a következő hetekben megkezdődnek a tartósabb burkolatjavítások – Kazincbarcika környékén is.

KolorTV élőben

Programajánló

Marcel Achard: A bolond lány - Színházi évad Kazincbarcikán

Egressy Béni Művelődési Központ

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk