https://kolorline.hu/Ötödször is bravúr

Ötödször is bravúr

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Május 2-án hazai pályán, a Pete András Stadionban három góllal győzte le ismét a kazincbarcikai gárda a Tiszaújvárost.

Virtuális Kolorfutás

Ez már zsinórban az ötödik veretlen meccse a KBSC U15-ös csapatának, így a fiúk a tabella ötödik helyén állnak 37 ponttal. A csapatkapitány és kapus ismét Mester Marcell volt, aki bravúrosan védett a mérkőzésen.

Csapattagok: Mester Marcell József, Vaszil Valentin, Csernely Zsolt László, Kunvári Dominik, Géresi Kristóf István, Rehor Attila, Szabó Péter, Nagy Dominik, Balogh Roland, Réti József, Henez Kevin

Cserék: Erdélyi Dominik, Kocsi Levente

Góllövők: Vaszil Valentin (2), Balogh Roland

Edző: Divinszki József.

 

További híreink

Megkezdődött a sérült hulladékgyűjtők cseréje

Dátum: 2025. márc 26. 12:26

A Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás és a ZV Zöld Völgy Nonprofit Kft. egy korábbi felmérést követően megkezdte a sérült, megrongálódott hulladékgyűjtő edényzetek cseréjét a társasházi övezetekben.

Bóczér Adrienn fotóművész kiállítása

Dátum: 2025. márc 25. 18:00

Nagy sikert aratott a nemzetközileg elismert fotóművész, Bóczér Adrienn önálló fotókiállításának megnyitója március 20-án. Az „Emberben a művész, művészben az ember” kiállítássorozat kiegészítő tárlatának telt ház mellett a GinGin Art Café adott otthont. A közönség elragadtatással fogadta a művész alkotásait, amelyek egyedi látásmódjukkal és érzelmi mélységükkel ragadták meg a látogatókat.

Kátyúzás a vasúti átjáróban

Dátum: 2025. márc 25. 13:52

Március 26-án (szerdán) kátyúzás miatt számíthatnak a közlekedők forgalomkorlátozásra a Múcsonyi úti vasúti átjáróban Kazincbarcikán.

Visszatért a víz világnapi szabadtéri óvodás élménynap

Dátum: 2025. márc 25. 11:27

Idén másodszor rendezett programot a Csónakázó-tónál a Kazincbarcikai Összevont Óvodák környezet-munkaközössége a víz világnapja alkalmából. A vízparti tanulságos és játékos aktivitásokat kéthetes felkészítő projektmunka előzte meg. A siker ez alkalommal sem maradt el, az esemény folytatások után kiált.

KolorTV élőben

Programajánló

Húsvétváró játszóház

Gyermekek Háza - Kézművesház

Reklám

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk