Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Hazai pályán kapott ki a KBSC U15 a Sajóvölgye focisuli csapatától május 13-án. A tabellát eddig vezető vendégegyüttes 8-2 arányban győzte a csapatot, annak ellenére, hogy a tréner a második félidőben kihasználta a cserelehetőségeit.

Szabó Pétert Géresi Kristóf István, Balog Rolandot Nagy Dominik, Erdélyi Dominikot Kocsi Levente váltotta. A pörgős meccsen a helyiek két gólját a 67. és a 73. percben Vaszil Valentin szerezte. Az ellenfél játékosai közül Lakatos Krisztián két sikeres kapura rúgással, Borai Szabolcs négy lövéssel remekelt. Rajtuk kívül Jakab Norbert és Süttő Szabolcs szerzett egy-egy gólt. A játékvezető két sárgalapot osztott ki: Henez Kevin a játékidő 19. percében, Kunvári Dominik pedig az 56. percben kapta a büntetést. Ezen kívül még két meccs vár a fiúkra, a Miskolc Népkert Volán, valamint idehaza, a Balmazújvárosi FC ellen.