https://kolorline.hu/Hirdetmény Kazincbarcika Város településrendezési terv K-17 jelű módosítása

Hirdetmény Kazincbarcika Város településrendezési terv K-17 jelű módosítása

Szerző:

Kazincbarcika Város Önkormányzata

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Ezúton tájékoztatom az érintett Partnereket és lakosságot, hogy Kazincbarcika Város Önkormányzata módosítást tervez a város három különböző területére vonatkozóan. Az Önkormányzat - a teljes körű nyilvánosság biztosításának érdekében – a dokumentációt elérhetővé tette a www.kazincbarcika.hu honlapon, valamint a Polgármesteri Hivatal főépítészénél.

Továbbá tájékoztatom Önöket arról, a településszerkezeti terv módosításáról, az Önkormányzat lakossági fórumot tart, melyre Tisztelettel meghívja az érdeklődőket.

Helyszín: Kazincbarcika Város Polgármesteri Hivatal
Cím: 3700 Kazincbarcika, Fő tér 4. (4. számú tárgyaló)
Időpont: 2018. június 13. 10.00 óra

A tárgyi eljárás kapcsán – a partnerségi egyeztetések szabályai szerint - Kazincbarcika város lakossága, a városban működő érdekképviseleti szerv, civil szervezet, gazdálkodó szervezetek, vallási közösségek véleményt terjeszthetnek elő.

A véleményezés módja:

- szóban a lakossági fórumon, illetve
- írásban, a  www.kazincbarcika.hu honlapról letölthető, illetve a városi főépítésztől átvehető partneri adatlap kitöltésével bejelentkezhetnek a véleményezési eljárásba, és közölhetik írásos észrevételeiket, javaslataikat, véleményeiket. A kitöltött partneri adatlapot Kazincbarcika Város Önkormányzat címére vagy a foepitesz@kazincbarcika.hu elektronikus levélcímre szíveskedjenek megküldeni.

A vélemények beérkezési határideje: 2018. június 29.

Jelen hirdetményt a településfejlesztési koncepcióról, az integrált településfejlesztési stratégiáról és a településrendezési eszközökről, valamint egyes településrendezési sajátos jogintézményekről szóló 314/2012. (XI. 8.) Korm. rendelet és a településfejlesztési és településrendezési dokumentumok, valamint az egyes településrendezési sajátos jogintézmények partnerségi egyeztetésének szabályairól szóló 16/2017.(V.17.) sz. önkormányzati rendelet alapján teszem közzé.

Együttműködésüket előre is köszönöm.

Kazincbarcika, 2018. június 4.

Dr. Bianki Dániel városi főépítész

További híreink

A szeptember 19-i Borsodchem Kolorfutás Night 2026 szélsebes tudnivalói

Dátum: 2026. szept 05. 16:05

Szeptember 19-én ismét mozgásdús estére-éjjelre alkonyodik a nap Kazincbarcikán. Az év legtöbbeket megmozgató sporteseményén, a BorsodChem Kolorfutás Nighton újra szabad a közösségi futópálya bárkinek, a jótékonysági futóktól kezdve az ovis szárnylábpróbálgatókon át a rendíthetetlen seniorokig. Sokan megtalálhatják a maguk próbatételét, egészen a félmaratoni távig. A legnagyobb közös ellenfél a jelentkezési határidő, amely szeptember 12-én csap le. Addig lehet élni a jó eséllyel. Helyszíni nevezésre továbbra sincs lehetőség.

Folytatódik a munka a Városi Piac jövőjéért - a helyiek véleményét várják. Töltse ki Ön is a kérdőívet!

Dátum: 2026. szept 04. 17:00

Hónapok óta dolgozik Kazincbarcika Város Önkormányzata a Városi Piac jövőjének rendezésén. A tulajdonos és üzemeltető döntésének megismerése óta több lehetőséget is felajánlott a piac további működésének biztosítására, miközben más lehetséges megoldások vizsgálata is megkezdődött. A folyamat most újabb fontos állomáshoz érkezik: az önkormányzat a vásárlók és az értékesítők véleményét is szeretné megismerni.

Tanszercsomagokkal indult a tanév Kazincbarcikán

Dátum: 2026. szept 04. 11:34

Hagyományos tanszercsomag-osztással indult a 2026/2027-es tanév Kazincbarcikán. Szitka Péter polgármester és Klimon István alpolgármester szeptember 3-án személyesen járták végig a város általános iskoláit, ahol egy-egy osztály meglátogatásával átadták a diákoknak a korosztályukra szabott taneszköz-csomagokat.

Megújul a Kiserdősor és Pincesor utca közötti közúti híd

Dátum: 2026. szept 04. 10:54

A munka várhatóan hat hétig tart majd, ez idő alatt a hidat teljes szélességében lezárják.

KolorTV élőben

Programajánló

„Fiatalok az épített és természeti környezet védelméért” kiállításmegnyitó

Mezey István Művészeti Központ, Gyermekek Háza – Kézművesház

Déryné Társulat: Kék róka

Egressy Béni Művelődési Központ

BorsodChem Kolorfutás Night 2026

Kazincbarcika

Kiss Ádám: Mit nem mondok!

Egressy Béni Művelődési Központ

Sárközi Gyula Társulat: Habiszti – csak azért is élünk és táncolunk

Egressy Béni Művelődési Központ

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk