https://kolorline.hu/Június 17-től július 29-ig szünetel az uszoda

Június 17-től július 29-ig szünetel az uszoda

Szerző:

Béres Eszter

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

A szokásos karbantartási munkálatok miatt június 17-től július 29-ig szünetel a Kazincbarcikai Fedett Uszoda nyitva tartása.

Az intézményben az általános karbantartás és vízcsere mellett a sportmedencénél új vízmintavételi pont kerül kialakításra a pontosabb mérési eredmények érdekében. A medencék kiegyenlítő tartályai új nyílászárókat kapnak a klóros levegő kipárolgásának megakadályozására. A karbantartási időszak alatt a tanmedence felújítása is kiemelt szerepet kap, mindezek mellett az aljzatburkolatok cseréje is megtörténik.

Az uszoda július 30-án, reggel 6 órától újra várja a látogatókat.

További híreink

Elfogták a gyújtogatót

Dátum: 2026. jan 02. 13:49

Kicsivel több mint 1 nap alatt a rendőrség elfogta a Kínai sárkány szobor felgyújtásával gyanúsítható kazincbarcikai elkövetőt. Szitka Péter polgármester saját közösségi oldalán közölte a hírt, megköszönve a rendőrség és a rendészek gyors felderítését.

Amikor nem a szobor ég – hanem valami más

Dátum: 2026. jan 02. 00:10

Január 1-jén hajnalban leégett egy köztéri szobor Kazincbarcikán. A tűz gyors volt, a reakciók még gyorsabbak. Ez az írás nem az esetről szól, hanem arról, mit árul el rólunk az, ahogyan reagálunk arra, ami közös – és nem tetszik mindenkinek.

Miért buknak el az újévi fogadalmaink – és miért nem ott, ahol gondoljuk?

Dátum: 2026. jan 01. 17:00

Január elején még tele vagyunk elhatározással.
 Január közepén már magyarázatokkal, februárra pedig legtöbbször el is felejtjük, mit ígértünk meg magunknak. Az újévi fogadalom nem gyengeség kérdése – hanem félreértett működés. És meglepő módon sok köze van ahhoz is, hogyan kommunikálunk, tervezünk és ígérünk túl sokat, túl nagy dolgokat, túl kevés rendszerrel.

Leégett a Kínai sárkány szobor Kazincbarcikán

Dátum: 2026. jan 01. 10:43

GYORSHÍR! Leégett a Kínai sárkány szobor, Szőke Gábor Miklós szobrászművész alkotása, amely a Fő téren, az egykori szökőkút helyén található. A kínai-magyar együttműködést szimbolizáló köztéri alkotás a fotó tanúsága szerint lángokban állt, amelyet a tűzoltók oltottak el.

KolorTV élőben

Programajánló

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk