https://kolorline.hu/2019-ben újra Kazincbarcikán a Spartan Race

2019-ben újra Kazincbarcikán a Spartan Race

Szerző:

Kazincbarcika Város Önkormányzata

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

A 2017-es Kazincbarcika Supert követően 2019-ben kétnapos megmérettetéssel érkezik városunkba a Spartan Race akadályfutó verseny október 5-én és 6-án.

– A két évvel ezelőtti Spartan Race Kazincbarcika program lezárását követően hosszan értékeltük az eseményt a főszervezőkkel. A Spartan Race Hungary csapata és a versenyzők is rendkívül pozitívan nyilatkoztak a városról, az épített pályáról és az önkormányzattal, valamint a Barcika Art Kft-vel és a helyi segítőkkel, hatóságokkal való együttműködésről. Ennek eredménye az, hogy a tárgyalásokat tovább folytattuk, és keresve az innovatív, változatos megoldásokat 2019-re már kétnapos versennyel terveztünk. - mondta Szitka Péter polgármester.

Bővebb információk: https://www.facebook.com/SpartanRaceHungary/

program

További híreink

A szökőkutak sem szökhettek meg a várost érintő sarcok elől

Dátum: 2025. jún 03. 17:49

Magyarország kormánya idén egy újabb elvonási programot hirdetett meg, melynek Kazincbarcika kiugróan nagy vesztese lehet. A szolidaritási adó és a Versenyképes Járások Program milliárdos elvonásai felelős gazdálkodásra kényszerítik a városvezetést, így idén elmaradhatnak vagy félig valósulhatnak meg fejlesztések, kisebb intenzitású lesz a városüzemeltetés, a parkgondozás, de megszűnhet a városi költségvetésből finanszírozott szúnyoggyérítés is. A takarékosság miatt ebben az évben a szökőkutak is később indulnak.

Óvodai és bölcsődei zárvatartás 2025 nyarán

Dátum: 2025. jún 03. 06:50

Kazincbarcikán a városi fenntartásban működő óvodák és bölcsődék is bezárnak néhány hétre. A szülőknek azonban nem kell aggódniuk, ha dolgoznának, ugyanis az óvodai és a bölcsődei ellátás folyamatosan biztosított lesz.

Képírás sokféle eszközzel — kiállítás festményekből és sportfotókból

Dátum: 2025. jún 02. 16:30

Festék és film — ez a címe Kocsis Alíz tárlatának, amelyben a szegedi születésű, ma már Kazincbarcikán élő alkotó sportfotóiból és színes képeiből láthatunk válogatást a GinGin Art Caféban. Ez a kiállítás egyben kísérőrendezvénye az Emberben a művész, művészben az ember sorozatnak, amelyben országos és helyi alkotókat is bemutatnak a szervezők.

Neszádeli Gyula kiállítása a 35 éves Gyermekek Háza ünnepére

Dátum: 2025. jún 02. 07:32

Idén ünnepli fennállása 35. évfordulóját a Kazincbarcika művészi utánpótlásáról is gondoskodó, a mindenkori felnövekvő nemzedéket szakadatlanul kreativitásra nevelő Gyermekek Háza-Kézművesház. Az intézmény fő ötletgazdája és nyugalmazott első vezetője, Neszádeli Gyula ezzel az alkalommal összehangolva állította ki új műveit a Mezey István Művészeti Központban, „Kakasok kakasa, virágok virága” címmel.

KolorTV élőben

Programajánló

Pécsváradi - Szemenyei - Vizeli: Quo Vadis musical

Don Bosco Sportközpont

Kolorkölyöktáborok 2025

Kazincbarcika

Reklám

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk