https://kolorline.hu/A háromszoros kupagyőztes Németh Szabolcs edzőként folytatja tovább

A háromszoros kupagyőztes Németh Szabolcs edzőként folytatja tovább

Szerző:

Kovács Loretta

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

A hatvankilencszeres magyar válogatott röplabdázó a Fatum-Nyíregyháza kispadján

Az ötszörös magyar bajnok Németh Szabolcs, a VRC Kazincbarcika ütője, Horváth Andrást váltja a Fatum-Nyíregyháza másodedzői posztján.

Fotók: Kovács Loretta 

A sportoló 1993-ban kezdett röplabdázni az LRI Malév csapatában, majd 2004-ig a Dunaferr SE-ben játszott. Ezt követően a Kometa Kaposvárhoz igazolt, ahol a 2004/2005-ös szezonban az első felnőtt magyar bajnokságát szerezte. Két bajnoki arany és két Magyar Kupa-győzelem után 2007-ben Olaszországban, az Avellino csapatában kezdte a légióskodást, ezután játszott Ausztriában, Németországban, Romániában, Franciaországban és Görögországban. Nyert román bajnokságot és játszott Bajnokok Ligája meccseket is.

A külföldi évek után kötött a Vegyésszel 1+1 éves szerződést.A váltás gondolata nem jött hirtelen, hiszem folyamatosan érlelődött a játékosban. A pár hete még bajnoki döntőt játszó Németh, a sikeres szezon után hozta meg a döntést, hogy másodedzőként folytatja tovább.
Az elmúlt évek alatt rengeteg tapasztalatot szerző ütő, kihívásként tekint az edzői feladatra.

 




 

További híreink

„A szabadságnak nincs többes száma” — március 15-i megemlékezés Kazincbarcikán

Dátum: 2025. márc 16. 18:30

Összetett és nagyot ható március 15-i ünnepséggel emlékezett Kazincbarcika városa az 1848-49-es forradalom és szabadságharc kirobbanására. A bizonytalan időjárás miatt a Mezey István Művészeti Központ belső terébe terelt ceremónia felvonultatott az erőteljes zeneiek mellett táncos betéteket, történészi megemlékezést és városi gyártású kisfilmet is.

„Perspektíva” Deák-diák szemmel – kiállítás és élő alkotás

Dátum: 2025. márc 16. 09:00

Március 6-án újra megtelt a Mezey István Művészeti Központ felső kiállítóterme a Deák Ferenc Technikum és Szakképző Iskola fiatal tehetségeinek változatos műveivel. A „Perspektíva” című tárlat másik fontos hívószava a kreativitás. Ennek jegyében a megnyitón a nézők szeme láttára élesben is készültek új alkotások. Az összeállítást április 3-ig tekinthetik meg az érdeklődők.

Tavasszal is csak szabályosan – a barcikai rendészek jelentik

Dátum: 2025. márc 15. 16:00

Tavasszal is városunkat szolgálják a Kazincbarcikai Önkormányzati Rendészet munkatársai. Szabályozásokkal és szükség esetén bírságokkal lépnek fel többek között és kiemelten a zöldhulladék-égetés, valamint a szabálytalanul, zöldterületre parkolás ellen.

„Nem kell okosnak lenni, ez a lényeg” — Seres László kiállítása

Dátum: 2025. márc 15. 08:58

Megnyílt az “Emberben a művész, művészben az ember” újabb kiállítássorozata a Mezey István Művészeti Központban. Seres László, a miskolci, de kalandfilmes élete hátán világpolgár festőművész hozta közénk színes absztrakt művészetének válogatott, élénk termését. Személyes üzenete is van a megtekintők számára, miszerint befogadni és élvezni kell a képeket, nem pedig magyarázatot keresni rájuk. A kiállítás március utolsó hetéig látogatható a lenti nagy kiállítóteremben.

KolorTV élőben

Programajánló

Internet Fiesta 2025

Egressy Béni Városi Könyvtár

Bóczér Adrienn fotográfus kiállítása

A Partizán Kazincbarcikán

Egressy Béni Művelődési Központ

Angyalkert Görögkatolikus Óvoda nyílt nap

Angyalkert Görögkatolikus Óvoda

Reklám

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk