https://kolorline.hu/Utazás az 50-es évek Amerikájába - Egri Péter és a Mystery Gang

Utazás az 50-es évek Amerikájába - Egri Péter és a Mystery Gang

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

A KolorCountry Szuhakállói állomásán lépett színpadra az 50-es évek Amerikájának zenei stílusát képviselő Egri Péter és a Mystery Gang.

 

Nagy örömmel és lelkesedéssel érkezett a zenekar, hiszen ritkán járnak a környéken. Az együttes nemrég jött haza az Egyesült Államokból, ahol a banda énekese átvette a Los Angeles Academy Awards nagydíját, majd ezután Las Vegasban is felléptek. Az esti koncerten  régebbi, és újabb dalokat is játszottak, valamint a készülő új szólólemezről is elhangzott néhány szám.


Fotók: Bartók Alexandra

Egri Péter megköszönte a közönségnek a legutóbbi “White 50’s nights” című albumuk nagy sikerét, hiszen a rajongók segítették őket aranylemezhez. Az énekes azt is elárulta, hogy éppen Amerikában keverik azokat a zenéket, amiket Magyarországon rögzítettek. A Memphis Tennessee Sound Studio-ban készülnek a szerzemények, ahol többek között Johnny Cash, Elvis Presley, Roy Orbison és Jerry Lee Lewis kezdte pályafutását. Sok koncert, videó klip forgatás vár még rájuk, és már készülnek az Amerikai turnéra, mely során fellépnek a 2020-as Viva Las Vegas nagyszínpadán.

További híreink

Megújult az Avilai Szent Teréz-templom Kazincbarcikán – hálaadó szentmisével ünnepelt a közösség

Dátum: 2025. nov 28. 19:13

A kazincbarcikai Avilai Szent Teréz-templom több mint száz éve áll a hívek szolgálatában. 1913-ban dr. Samassa József bíboros-érsek szentelte fel az akkori Sajókazinc katolikus templomot, amely az Avilai Szent Teréz nevet kapta. Azóta számos plébános és közösségi összefogás szépítette és gazdagította az épületet, így vált a város egyik legfontosabb lelki otthonává. November 22-én új fejezet nyílt a templom történetében: kívül-belül megújult. A tető, az ablakok, a fűtés és a belső festés is teljes felújításon esett át. Az ünnepi szentelési és búcsúi szentmisét Berhidai Piusz ferences tartományfőnök celebrálta, az eseményt pedig Soltész Miklós államtitkár is megtisztelte jelenlétével.

Búcsúzunk Pelle Annától

Dátum: 2025. nov 28. 13:01

Elhunyt Pelle Anna. Az Idővár Nyugdíjas Kulturális Klub megszervezője, egykori pedagógus 74 éves volt.

Az arlói foglalkozás is igazolta az ÖKOllekció-turné létjogosultságát

Dátum: 2025. nov 28. 06:45

A Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás több településes kampánya sok vidám pillanatot teremt a lebonyolítóknak. A súlyos környezetromoló téma nyomában végülis ügyes gyerekkezek kreatívan alkotnak a használt ruhaanyagból, a kisdákok üde hangulatot tartanak fenn és jó visszajelzések érkeznek tőlük. Kevésbé derűs már, hogy az arlói alkalmon az ifjak közül is többen láttak már zsákban szemétre vetett kisállatot. Szerencsére nagyon éretten reagáltak a helyzetre.

Átmeneti időszak a vizes sportok helyszínein

Dátum: 2025. nov 27. 16:13

Hamarosan megnyitja kapuit a Kazincbarcikai Vízi Komplexum, ezzel együtt bezár a Kazincbarcikai Fedett Uszoda. December 1-jétől néhány nap átmeneti időszak következik, ezalatt nem érhetőek el a vizes és a rekreációs szolgáltatások. Az üzemeltető a lakosság megértését kéri.

KolorTV élőben

Programajánló

Gyermekkönyvtári napok 2025

Egressy Béni Városi Könyvtár

Találkozz idén Te is a Mikulással!

Mezey István Művészeti Központ

Jótékonysági Mikulás-kocogás 2025

Kazincbarcika

Csetényi Anikó, Presser Gábor: A piros esernyő - zenés mesejáték

Egressy Béni Művelődési Központ

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk