https://kolorline.hu/Elmarad a ma esti tűzijáték

Elmarad a ma esti tűzijáték

Szerző:

Kazincbarcika Város Önkormányzata

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

A ma esti tűzijáték telepítése során a biztonságtechnikai zónán belül, egy vélhetően gyárihibás töltet még a dobozában aktiválódott.

Az azonnali poroltós folytás eredményeként a tűzoltók kiérkezéséig sikerült kordában tartani az öngerjesztő folyamatot, de több töltet nagy hang- és fényhatás kíséretében megsemmisült. A hivatásos tűzoltók megérkezését követően vízzel locsolták az egész területet, így további telepek nem indultak be. Az incidens során két pirotechnikai szakember nyolc napon belül gyógyuló könnyű sérülést szenvedett.

További híreink

ÖKOllekció Szuhakálló — gyermeki őszinteséggel

Dátum: 2025. dec 07. 23:00

A Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás ÖKOllekció-turnéjának zárófoglalkozása Szuhakállón nagyon hatásosan sikerült. A Barcika Art Nonprofit Kft. szervezésében zajlott program hozománya minden bekapcsolódó település közönségére újként hatott. Így történt a kiemelt állomáson, Szuhakállón is, ahol a gyerekek döbbenettel a szemükben bámulták Kiskrapek kiskutya kezdetben megrázó, épphogy nem tragikus kisfilmjét.

A létezés öröme a vásznon – Uray-Szépfalvi Ágnes, Munkácsy-díjas festőművész mutatkozik be Kazincbarcikán

Dátum: 2025. dec 07. 20:49

Az Emberben a művész, művészben az ember című kiállítássorozat újabb állomásához érkezik december 10-én.  Uray-Szépfalvi Ágnes Munkácsy-díjas festőművész, a Metropolitan Egyetem Vizuális Kommunikáció Tanszékének oktatója mutatja be munkáit a Mezey István Művészeti Központban.

Rekordmennyiségű gyűjtött farmer és a legbeszédesebb gyerekek Nyékládházán

Dátum: 2025. dec 06. 19:00

Az ÖKOllekció-turné, a Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás divattémában zöld tudattágító új kampánya több szempontból is csúcsokat döntögető gyermekközönséggel találta magát szemben nyékládházi állomásán.

Megújult és rekordot döntött a 2025-ös Mikulás-kocogás

Dátum: 2025. dec 06. 15:00

A sok éves hagyományú kazincbarcikai jelmezes, Mikulás-kocogás forgatókönyve 2025-ben sokat frissült. Változott az útvonal, a rendszer, de a cél nem: az indulók mikuláscsomaggal nevezhettek, melyet végül rászoruló gyermekek kapnak meg. A megújulás meghozta az eredményét, minden eddiginél több futó, tehát egyúttal jótékonykodó gyűlt össze: 882 fő. A résztvevők száma megnégyszereződött.

KolorTV élőben

Programajánló

Létezés öröme - Uray-Szépfalvi Ágnes Munkácsy Mihály-díjas festőművész kiállítása

Mezey István Művészeti Központ

Csetényi Anikó, Presser Gábor: A piros esernyő - zenés mesejáték

Egressy Béni Művelődési Központ

Színházi évad Kazincbarcikán

Egressy Béni Művelődési Központ

VI. Dédesi fényparádé és jótékonysági felvonulás

Dédestapolcsány

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk