https://kolorline.hu/Továbbra is veretlen a bajnokságban a VRCK

Továbbra is veretlen a bajnokságban a VRCK

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

A férfi röplabda NB I A csoportjának 7. fordulójában a PTE-PEAC együttesét fogadta a Vegyész RC Kazincbarcika. Blázsovicsék könnyed játékkal magabiztosan hozták a kötelezőt.

A veretlen a nyeretlen ellen, így lehetett beharangozni a Kazincbarcika Pécs elleni mérkőzését. A baranyaiak eddig mindössze két szettet nyertek a bajnokságban, igaz az egyiket éppen a barcikaiak ellen. A mostani mérkőzésen azonban a kék-sárgák már az első pillanatoktól kezdve magukhoz ragadták a kezdeményezést és a pécsi edzőnek 9-2-nél máris időt kellett kérnie. A baranyaiaknak csak felvillanásaik voltak, olyakor Szabó Gábor szerzett szép pontokat, de hazai oldalon Árva és Braga megmozdulásainak köszönhetően a barcikaiak megnyugtató előnybe kerültek. A VRCK végül 25-15-re hozta az első játszmát.

A második felvonásban is a Vegyész akarata érvényesült. A találkozónak ebben a részében Marek Kardos a fiataloknak is adott játéklehetőséget. Simkó és Bibók pedig meg is hálálták a bizalmat. Nagy fölényben voltak a házigazdák és a pécsiek lélekben már nem voltak a pályán. A pécsiek végül a 10 pontot sem tudták elérni a játszma során, a Kazincbarcika 25-8-ra nyerte ezt a szettet.

A harmadik etapban is sziporkáztak a kék-sárgák. Bibók szebbnél-szebb pontjai, Páez kreatív játéka mind hozzájárult ahhoz, hogy elhúzzon a hazai csapat. A dunántúliak fejben már nem voltak ott a pályán, így a Barcika a játszmát 25-8-ra a mérkőzést pedig egy órán belül 3-0-ra nyerte meg. A folytatásban november 27-én, szerdán este 7 órától a török Tokat Belediye Plevne ellen játssza a Challenge kupa 2. fordulójának visszavágóját a VRCK a Don Bosco Sportközpontban, ahol a csapat a találkozó előtt és alatt jótékonysági eseményt szervez egy egri röplabdás fiú megsegítésére. December 1-én pedig Sümegre látogat az együttes.

 

Tudósító: Brézai Zoltán

Indexfotó: VRCK facebook oldala

További híreink

Búcsú és útravaló – 422 végzős diák ballagott el Kazincbarcika középiskoláiból

Dátum: 2026. máj 02. 14:12

Kazincbarcika négy középiskolájában idén összesen 422 diák búcsúzott el tanáraitól, osztálytársaitól és az iskolapadoktól. A Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, az ÓSZC Surányi Endre Technikum, az ÓSZC Deák Ferenc Technikum és az Irinyi János Református Oktatási Központ végzősei ünnepi műsorok keretében zárták le középiskolás éveiket. A ballagások minden intézményben más hangulatot hoztak, de közös volt bennük a lezárás és az újrakezdés kettőssége.

I. Kolorcity Cup Kazincbarcikán – 16 csapattal rendezték meg az U9-es tornát

Dátum: 2026. máj 01. 20:00

Április 25-én rendezték meg az I. Kolorcity Cup U9-es labdarúgótornát a KBSC Sporttelepen, ahol 16 csapat lépett pályára. A mezőnyben hazai és vidéki együttesek mellett felvidéki csapatok is szerepeltek, így a torna nemzetközi jelleget is kapott.

Köztéri táncshow-val ünnepelt a Flash Táncstúdió a tánc világnapján

Dátum: 2026. máj 01. 17:18

A tánc világnapján, április 29-én különleges köztéri produkcióval lepte meg a kazincbarcikaiakat a 26 éves Flash Táncstúdió. A Fő téren megrendezett műsorban négy táncstílus képviseltette magát, összesen 12 produkcióval, amelyekben mintegy 80 táncos lépett színpadra. A rendezvényre a vártnál is többen voltak kíváncsiak.

Folyamatos a kátyúzás Kazincbarcikán

Dátum: 2026. ápr 30. 19:16

Április elején, az aszfaltkeverő telepek megnyitását követően megkezdődtek a tavaszi út- és járdakarbantartási munkálatok Kazincbarcikán. A szakemberek nemcsak a kátyúkat szüntetik meg, hanem a kopott útburkolati jeleket is pótolják.

KolorTV élőben

Programajánló

Idővel - Kovács András Péter önálló estje

Egressy Béni Művelődési Központ

Gulliver a törpék országában — mesés táncshow

Egressy Béni Művelődési Központ

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk