https://kolorline.hu/„Évek – pillanatok” - Gimi Galéria

„Évek – pillanatok” - Gimi Galéria

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

„Évek – pillanatok” címmel nyílt meg az év első kiállítása a Gimi Galériában. A január 15-én nyílt tárlaton, Dudás László alkotásait tekintheti meg a közönség.

A kiállítást Pelle Anna, az Idővár Nyugdíjas Kulturális Klub vezetője nyitotta meg.


Fotók: Bartók Alexandra

Dudás László körülbelül tíz éve foglalkozik festészettel. Az alkotót mindig is érdekelte a művészet, sokszor járt galériákba, kiállításokra, ahol mindig megragadta a sok szép festmény látványa. Az alkotómunkát igyekszik minél gyakrabban végezni, mivel ez a tevékenység fontos részét képezi életének.

 

A festő olyan munkáit szerette volna megmutatni, amik számára nagyon fontosak, érdekesek, esetleg valamilyen szempontból különlegesek is. A kiállításon Dudás László olaj- és akrilfestékkel, valamint pasztellkrétával készült alkotásai szerepelnek. A képei tájképeket, csendéleteket és portrékat ábrázolnak.

 A tárlatot a művészetkedvelő közönség január 27-éig tekintheti meg a Gimi Galériában.

További híreink

Egyházak karácsonya — A szeretetben megélt ünnep öröme

Dátum: 2025. dec 25. 17:32

Dr. Janka Gábor esperes-parókus a Kazincbarcikai Görögkatolikus Parókia képviseletében osztotta meg ünnepi gondolatait a KolorTV ünnepi műsorában. Beszédében gyermekkori emlékek és lelki élmények fonódnak össze, amelyek a karácsony igazi üzenetét hordozzák: a szeretetet, az érintés csodáját és Krisztus közelségét.

Boldog karácsonyt, Kazincbarcika!

Dátum: 2025. dec 24. 19:23

Mit is kívánhatna a KolorMédia minden munkatársa Kazincbarcikának és az itt élőknek karácsonykor? Őszinte és tiszta szívből békességet, boldogságot, örömöt, egészséget, áldást, és hogy a szeretet kísérje minden városlakó útját! Idén ünnepi műsorral is készültünk, amelyben helyi vendégek mesélnek a saját karácsonyukról. Ezzel kívánunk Önöknek áldott, békés karácsonyt!

Nagycsaládosok és rászorulók karácsonya Kazincbarcikán

Dátum: 2025. dec 24. 10:09

Sokéves múltú adventi esemény Kazincbarcikán a nagycsaládosok és a rászorulók összefonódó karácsonya. Ugyanazon a napon, de két külön helyszínen is zajlik egy-egy hasonló, mégis más ajándékozó program. Így volt ez 2025 decemberében is, Szitka Péter polgármester, Klimon István alpolgármester és István Zsolt, a Kazincbarcikai Szociális Szolgáltató Központ igazgatója közreműködésével.

Ünnepi nyitvatartás a Kazincbarcikai Vízi Komplexumban

Dátum: 2025. dec 23. 13:11

Változik a nyitvatartási rendje a Kazincbarcikai Vízi Komplexumnak az év végi ünnepek miatt.

KolorTV élőben

Programajánló

Tematikus szaunaszeánszok profi szaunamesterrel a Kazincbarcikai Vízi Komplexumban

Kazincbarcikai Vízi Komplexum

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk