https://kolorline.hu/Röplabda Diákolimpia – megyei döntő

Röplabda Diákolimpia – megyei döntő

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Röplabda Diákolimpia III. korcsoport leány és fiú megyei döntőjét rendezték meg a Kazinczy Ferenc Tornacsarnokban. A február 27-ei versenyen három leány és három fiú csapat mérkőzött meg egymással.

A verseny célja a megyei bajnoki cím, a helyezések és természetesen a továbbjutás eldöntése. A február 27-ei délelőttre összesen négy iskolából érkeztek a gyerekek. A Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola leány és fiú csapata, a Miskolcról érkezett Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola leány és fiú csapata, a Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola leány és a Miskolc Szirmai Református Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola fiú csapata küzdött meg egymással.


Fotók: Bartók Bence

A fiú és leány mérkőzések felváltva, sorsolás utáni körmérkőzéses rendszerben zajlottak. A pályán egyszerre négy fő tartózkodhatott. A meccsek két nyert játszmáig tartottak, és csak a legjobbak juthattak tovább.

A Röplabda Diákolimpia megyei döntőjén továbbjutott a Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola leány és a Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola fiú csapata.

 

További híreink

Utolsó ülését tartotta a képviselő-testület

Dátum: 2025. dec 20. 19:00

December 19-én ülésezett 2025-ben utoljára Kazincbarcika Város Önkormányzatának képviselő-testülete. Itt jelentette be Szitka Péter polgármester, hogy a Versenyképes Járások Program miatt a városunktól elvonni szándékozott 3 milliárd Ft sorsát sikerült megnyugtatóan megoldani. A városatyák több mint 10 napirendi pontot tárgyaltak, többek között az önkormányzati vagyonhasznosítás rendjéről, a lakásépítési és lakásvásárlási támogatásról, a temetőkről és a temetkezésről szóló rendelet módosításáról, valamint a testület jövő évi munkatervéről.

Megoldódott a 3 milliárd Ft sorsa

Dátum: 2025. dec 20. 13:53

Kazincbarcika Város Önkormányzatának decemberi képviselő-testületi ülésén jelentette be Szitka Péter polgármester, hogy sikerült pontot tenni az utolsó pillanatban a bárdként a város feje felett lebegő 3 milliárd Ft-os elvonás ügyére. A történet jövőre hasonló felállással folytatódik, akkor a tét 800 millió Ft lesz.

Flashmobokkal kívántak a kazincbarcikai diákok boldog karácsonyt

Dátum: 2025. dec 19. 10:48

Kazincbarcikai diákok a saját nyelvükön kívántak boldog karácsonyt az itt élőknek december 16-án és 17-én. A Kazinczy Ferenc Tagiskola és a Szalézi Szent Ferenc Gimnázium tanulói performanszukkal meglepetésszerűen teremtettek ünnepi hangulatot a város két helyszínén, egymástól függetlenül.

Meghibásodott egy ivóvíz-fővezeték a Tardonai úton

Dátum: 2025. dec 18. 17:42

Egy ivóvíz-fővezetéken és annak leágazásánál meghibásodás történt Kazincbarcikán, a Tardonai úton. Az ÉRV Zrt. munkatársai azonnal megkezdték a hiba elhárítását. A probléma megoldásáig az érintett városrészben nyomásesésre és vízhiányra számíthatnak az ott élők. FRISSÍTÉS: a szakemberek időközben szakaszolták a problémát, és 18:00 órakor már csak az ÉRV székházában nem volt vízszolgáltatás.

KolorTV élőben

Programajánló

Adventi gyertyagyújtás december 21-én

Kazincbarcika

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk