https://kolorline.hu/Ajándék a mentősöknek

Ajándék a mentősöknek

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Új mosó-szárítógéppel gazdagodott a kazincbarcikai mentőállomás. Klimon István alpolgármester juttatta el a kazincbarcikai önkormányzat ajándékát a helyi mentősöknek március 20-án, hogy ezzel is segítsék a koronavírus-járvány alatt végzett áldozatos munkájukat.

– Önkormányzatunk mindig is kiemelt figyelmet fordított a helyi mentősök, rendőrök, katasztrófavédelmi szakemberek munkájára, igyekszünk ehhez időről időre hasznos eszközökkel hozzájárulni. Mivel a mentősök gyakorlatilag nap mint nap ki vannak téve a fertőzésveszélynek, ezért úgy gondoltuk, hogy ezzel a mosó-szárítógéppel tudunk segíteni abban, hogy a szennyezett munkaruhájukat ne kelljen hazavinniük az otthonukba – árulta el a városvezető.

mentősök

További híreink

Nyitott szertárak Kazincbarcikán – a tűzoltók mindennapjaiba nyerhettek bepillantást a gyerekek

Dátum: 2026. jún 01. 18:45

A Kazincbarcikai Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság gyereknapi rendezvényén a gyerekek és családjaik testközelből ismerhették meg a tűzoltók mindennapjait május utolsó vasárnapján. A látogatók bejárhatták a laktanyát, kipróbálhatták az eszközöket, és egy próbariasztás során azt is láthatták, hogyan készülnek fel a tűzoltók egy éles bevetésre.

Hősök napja Kazincbarcikán – főhajtás az elesettek előtt

Dátum: 2026. jún 01. 18:22

Sajókazincon és Felső-Barcikán is megemlékezést tartottak a magyar hősök emléknapján. Az ünnepségeken az elesettek előtt hajtottak fejet a résztvevők. Istentisztelet, ünnepi beszédek, katonai tiszteletadás és koszorúzás idézte fel azok emlékét, akik életüket áldozták Magyarország szabadságáért és fennmaradásáért.

Újabb 1200 beburkolt gépi palacsinta és más gyermeknapi vigasságok Barcikán

Dátum: 2026. jún 01. 15:43

A tavalyi siker után idén is visszatért a „Palacsinta vár!” a kazincbarcikai gyermeknapra. A Csónakázó-tó partján 1200 adag szalagpalacsinta, sportos kihívások és egész délutános programkínálat várta a családokat.

Habparti, gyerek DJ és wellnessélmények a Vízi Komplexumban

Dátum: 2026. máj 31. 20:27

A gyereknapi hétvégén a legfiatalabbaké volt a főszerep a Kazincbarcikai Vízi Komplexumban. Május 30-án a családokat gyermek-wellnesszel, medenceparti programokkal, gyerek DJ-vel és habpartival várták. A rendezvényre sokan látogattak el, a medencék és a wellnessrészleg egyaránt megtelt gyerekekkel és szülőkkel.

KolorTV élőben

Programajánló

Gonda Zoltán festőművész kiállítása - Emberben a művész, művészben az ember

Mezey István Művészeti Központ

Élj SZERtelenül!

Don Bosco Sportközpont melletti terület

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk