https://kolorline.hu/Fergeteges taps a művészeknek és Zsombornak

Fergeteges taps a művészeknek és Zsombornak

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Az Újkazinci Baráti Kör „Kávéházi délutánok” záró programjának előadó művésze Szurasenkó Dániel blockflöte virtuóz, békenagykövet és Knoth Judit zongoraművész volt.


Fotók: Szűcs Mara

A művészek lenyűgöző koncertje nagy hatással volt a közönségre. A műsort Gál Gábor, az Újkazinci Baráti Kör tagja vezette, aki munkásságáról faggatta az elismert  blockflöte művészt. A rendezvény különlegessége volt, hogy a szervezők egybekötötték Burinda Zsombor támogatásával.

A pénzbeli adományon túl a jelenlévők játékkal is kedveskedtek a pici fiúnak, abban a reményben, hogy Zsombor hamarosan örömét lelheti benne. Az esemény megindító pillanata volt, mikor Gál Gábor az alábbi szavakkal zárta a programot: „Elképzeltem, ahogy Zsombor 15-20 év múlva egy tavaszi délutánon, kedvesével, kézen fogva sétál. Nagy dolog? Tőlünk is függ. Elképzelem, hogy Zsombor - Dániel koncertje után - felállva tapsol. Nagy dolog? Tőlünk is függ.” Ezt követően a közönség egy emberként, könnyekig meghatódva lépegetett és tapsolt Zsombiért. Az adománygyűjtés szeptember 25-én folytatódik a Barcikai Hangjai Egyesület rendezvényén, Múcsonyban.

 

További híreink

Muhari-Papp Sándor Balázs karitatív képzőművész kiállítása érkezik a Mezeybe

Dátum: 2026. máj 15. 20:41

Az „Emberben a művész, művészben az ember” című sorozat második 2026-os kiállítása nyílik májusban Kazincbarcikán. A legújabb gyűjteményt Muhari-Papp Sándor Balázs, a lenyűgöző aprólékossággal dolgozó, karakteres festő- és rajzművész jegyzi. Személyében egy rendkívüli, jótékony embert is megismerhet a közönség május 19-én (kedden) 18:00 órától a Mezey István Művészeti Központ alsó kiállítótermében.

Kölyökatlétika-versennyel zárult a tanév városi sorozata Kazincbarcikán

Dátum: 2026. máj 15. 20:30

Május 11-én rendezték meg a tanév utolsó városi kölyökatlétika-versenyét Kazincbarcikán. A megmérettetésnek ezúttal is a Kazinczy Ferenc Tagiskola adott otthont, ahol összesen 72 kisdiák vett részt a játékos sportversenyen.

Forgalomkorlátozás a 26-os főúton – javítják az Attila úti körforgalmat

Dátum: 2026. máj 15. 09:15

Garanciális javítási munkák zajlanak május 18-án (hétfőn) délelőtt a 26-os főút és az Attila út kereszteződésében található körforgalomban.

Nyakunkon a 2026-os Futókörök napja – fussuk újra dobogóra Kazincbarcikát!

Dátum: 2026. máj 14. 21:27

Dicső harmadik helyen végzett 2025-ben Kazincbarcika a sportos települések Futókörök napja című közösségi kilométergyűjtő versenyén. Idén május 16-án (szombaton) ismét lehetőség nyílik arra, hogy a Nemzet Sportvárosaként megvédjük dobogós helyünket — vagy akár túl is szárnyaljuk tavalyi eredményünket.

KolorTV élőben

Programajánló

Scapin furfangjai

Egressy Béni Művelődési Központ

Vidám gyermeknapok a könyvtárban

Egressy Béni Városi Könyvtár

Gulliver a törpék országában — mesés táncshow

Egressy Béni Művelődési Központ

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk