https://kolorline.hu/Remek birkózó eredmény Miskolcon

Remek birkózó eredmény Miskolcon

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

A múlt hét végén, Miskolcon, a Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium, Szent György Sportcsarnokában találkoztak a birkózópalánták.

A serdülő korcsoportnak megtartott országos versenyen szép számú fiatal sportoló gyűlt össze. A KVSE Birkózó Szakosztály színeiben 44 kg-ban Balogh Levente, az 52 kg-os súlycsoportban pedig Kiss Bence lépett a szőnyegre. Kategóriájában mindkét fiú remekelt, hiszen Levente ezüstérmes helyen végzett, míg Bence a dobogó legalsó fokára állhatott fel. A fiúk felkészítői Csepregi György edző és Kónya Lajos vezetőedző voltak.

Kónya Lajos elárulta, hogy nagyon elégedett tanítványai teljesítményével, annál is inkább, mert a koronavírus- járvány igencsak leszűkítette a versenynaptárt.

 

Indexfotó: Balogh Levente a dobogó második fokán

További híreink

Második alkalommal egyeztetett Kazincbarcika polgármestere és a térség országgyűlési képviselője

Dátum: 2026. jún 04. 18:25

Június 4-én ismét egyeztetést tartott Szitka Péter, Kazincbarcika polgármestere és Hatala-Orosz Csaba, a térség országgyűlési képviselője. A találkozón több, a város jelenét és jövőjét érintő kérdés is napirendre került. Az egyeztetésről mindkét fél részletes beszámolót tett közzé a közösségi médiában.

A város konyhája ismét kitárta kapuit – Nyílt nap a Barcika Prímánál

Dátum: 2026. jún 04. 07:05

A Szent György Görögkatolikus Általános Iskola és a Berentei Általános Iskola után ezúttal a Tompa Mihály Református Általános Iskola pedagógusait és szülőit látta vendégül nyílt napján a Barcika Príma Kft. 

Lezárult a vizsgálat a KSK Delfin Vízisport Klubnál

Dátum: 2026. jún 03. 20:33

A KSK Delfin Vízisport Klub tájékoztatása szerint lezárultak a május 20-án indult hatósági és belső vizsgálatok. A klub közlése alapján a rendelkezésre álló bizonyítékok és tanúvallomások alapján nem nyert megállapítást bántalmazás ténye.

Az ’56-os forradalom indította el a művészi pályán – Gonda Zoltán alkotásai Kazincbarcikára érkeznek

Dátum: 2026. jún 03. 19:55

Az „Emberben a művész, művészben az ember” kiállítássorozat következő vendégeként Gonda Zoltán festő- és grafikusművész mutatkozik be Kazincbarcikán. Az Életem mezsgyéjén című tárlat június 9-én (kedden) 18 órakor nyílik meg a Mezey István Művészeti Központban.

KolorTV élőben

Programajánló

Gonda Zoltán festőművész kiállítása - Emberben a művész, művészben az ember

Mezey István Művészeti Központ

Élj SZERtelenül!

Don Bosco Sportközpont melletti terület

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk