https://kolorline.hu/A „Dózsások” sikere Székesfehérváron

A „Dózsások” sikere Székesfehérváron

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Október 17-18-án rendezték az Országos Atlétika Diákolimpia Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokságot, Székesfehérváron. A Megyei Ügyességi Csapatbajnokságon elért eredmények alapján a Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolájának csapata is meghívást kapott az országos döntőbe.

Az iskolai csapatot Bede Fanni, Szuhay Lázár, Zana Kristóf, Hegedűs Flórián és Mida Gábor alkották. A fiú súlylökők és magasugrók negyedik helyezést értek el.
A 10x 200-as váltó a nyolcadik helyet szerezte meg, míg a leány súlylökők és a fiú kislabdahajítók a kilencedik helyen végeztek. Gratulálunk!

 

Forrás: facebook.com

További híreink

Későbbre tolódnak az adóhatáridők Kazincbarcikán 2026-ban

Dátum: 2026. febr 26. 13:22

A képviselő-testület döntése értelmében 2026-ban több helyi adónem esetében is módosulnak a késedelmi pótlék nélküli befizetés határidői Kazincbarcikán. Az érintett adókat az eredeti dátumok után egy hónappal is teljesíthetik a lakosok anélkül, hogy pótlékot kellene fizetniük.

Mozogj, amíg élsz! – Március 2-án indul a Fitt Barcika új évada

Dátum: 2026. febr 25. 21:41

Március 2-án elindul a 2018 óta működő Fitt Barcika új szezonja. A városi mozgásprogram idén is minden korosztály számára kínál rendszeres edzéslehetőséget, több helyszínen, bővülő kínálattal. Az edzések péntek kivételével minden hétköznap, a délutáni órákban látogathatók.

Gólokért és továbbjutásért küzdöttek – Diákolimpia-körzeti döntő Kazincbarcikán

Dátum: 2026. febr 24. 09:00

Február 19-én a Kazinczy Ferenc Tornacsarnok adott otthont a Kézilabda Diákolimpia III. korcsoportos körzeti döntőjének. A lány- és fiúcsapatok a vármegyei elődöntőbe jutásért léptek pályára.

Az alapoknál kezdődik minden – régiós bébi vízilabda-forduló a Kazincbarcikai Vízi Komplexumban

Dátum: 2026. febr 23. 20:46

A Magyar Vízilabda Szövetség északkeleti régiója bébi bajnoki fordulónak adott otthont február 22-én a Kazincbarcikai Vízi Komplexumban. A kilenc csapatos versenynapon a mérkőzések mellett az úszástudás felmérése is kiemelt szerepet kapott.

KolorTV élőben

Programajánló

Fitt Barcika 2026

Kazincbarcika

Marcel Achard: A bolond lány - Színházi évad Kazincbarcikán

Egressy Béni Művelődési Központ

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk