https://kolorline.hu/Pacsi Bálint a Kolorcity Kazincbarcika SC új vezetőedzője

Pacsi Bálint a Kolorcity Kazincbarcika SC új vezetőedzője

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

A Kolorcity Kazincbarcika SC Pacsi Bálint személyében találta meg új vezetőedzőjét. A sportszakember kinevezése már él, így a januári felkészülést vele kezdi meg csapat.

Nagyon örülök, hogy Pacsi Bálint elfogadta a felkérést a Kolorcity Kazincbarcika SC vezetőedzői pozíciójára. Mindig is olyan vezetőedzőben gondolkodtunk, aki illik a klub filozófiájához és segíti munkánkat mind az utánpótlás, mind a felnőtt csapat fejlesztésébenmondta el a kinevezés kapcsán Koszta Péter, a klub sportigazgatója.

Pacsi Bálint az elmúlt másfél évben Feczkó Tamás másodedzőjeként dolgozott az OTP Bank Ligában szerepkő DVTK-nál. A negyvenhat éves pro lincensszel rendelkező sportszakembert korábban az akkor NBI-es Szombathelyi Haladásnál dolgozott pályaedzőként és megbízott vezetőedzőként. 2014 és 2018 között az Illés Akadémia szakmai igazgatója volt.

A szakember mindig fontosnak tartotta önmaga folyamatos fejlesztését, az elmúlt években Amszterdamban, Lisszabonban és Valenciában végzett futball periodizációval kapcsolatos kurzusokat. A 25 éves edzői pályafutása során az Egyesült Államokban, Kaliforniában is dolgozott utánpótlás-edzőként. A pedagógus végzettségű új vezetőedző saját edzői továbbképzéseket is szervez és edzőképzések meghívott előadója.

– Nagy örömmel tölt el, hogy Kazincbarcika futballcsapatának vezetősége rám gondolt. Nagyon megszerettem Borsod megyét, biztos vagyok benne, hogy sikeres lesz az együttműködés – árulta el az új vezetőedző.

Forrás: kbsc.hu

További híreink

Nyakunkon a 2026-os Futókörök napja – fussuk újra dobogóra Kazincbarcikát!

Dátum: 2026. máj 14. 21:27

Dicső harmadik helyen végzett 2025-ben Kazincbarcika a sportos települések Futókörök napja című közösségi kilométergyűjtő versenyén. Idén május 16-án (szombaton) ismét lehetőség nyílik arra, hogy a Nemzet Sportvárosaként megvédjük dobogós helyünket — vagy akár túl is szárnyaljuk tavalyi eredményünket.

Kazincbarcika is csatlakozott a Magyar Fürdőszövetséghez

Dátum: 2026. máj 13. 18:55

Sárváron, a Magyar Fürdőszövetség tavaszi közgyűlésén mutatkozott be a Vízi Komplexum. A rangos szakmai szervezethez Kazincbarcika Város Önkormányzata is csatlakozott, az erről szóló nyilatkozatot Szitka Péter polgármester írta alá a kétnapos eseményen. A rendezvényen az ágazatban dolgozó szolgáltatók közti tapasztalatcserére is lehetőség nyílt.

Kazincbarcikán találkoztak a B4-ek polgármesterei

Dátum: 2026. máj 12. 20:41

Május 11-én Kazincbarcikán tartotta idei találkozóját a B4-ek társasága, vagyis Encs, Kazincbarcika, Ózd és Tiszaújváros polgármesterei. A négy település vezetői 2020 óta rendszeresen egyeztetnek egymással az önkormányzatokat érintő kihívásokról, fejlesztésekről és tapasztalatokról.

Nemzetközi versenyen szerepeltek a KVSE fiatal birkózói

Dátum: 2026. máj 11. 21:16

A Kazincbarcikai VSE birkózószakosztályának versenyzői május 9-én a szlovákiai Sninában megrendezett VIII. Ján Židzik Nemzetközi Emlékversenyen léptek szőnyegre.

KolorTV élőben

Programajánló

Egy apa és lánya közös alkotói találkozása

Mezey István Művészeti Központ

Scapin furfangjai

Egressy Béni Művelődési Központ

Vidám gyermeknapok a könyvtárban

Egressy Béni Városi Könyvtár

Gulliver a törpék országában — mesés táncshow

Egressy Béni Művelődési Központ

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk