https://kolorline.hu/Túl a lélektani határon

Túl a lélektani határon

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Csaknem 606 millió forint gyűlt már össze az SMA-1-es típusú Burinda Zsombor gyógykezelésére. Ahhoz, hogy a kazincbarcikai kisfiú megkaphassa a világ legdrágább kezelését, még 140 millió forintra van szükség.

Zsombor aktuális egyenlege már meghaladta a 600 millió forinthoz. Burinda Szabina a kisfiú anyukája elmondta, bíznak abban, hogy húsvétra összegyűlik a 730 millió forint.

Továbbra is folyamatosak a jótékonysági akciók, segítségnyújtások, gyűjtések, licitek, hogy minél hamarább de mindenképpen Zsombor két éves kora előtt, megtörténjen a gyógykezelés.

A jótékonysági akcióhoz a Kazincbarcikai Szociális Szolgáltató Központ Család- és Gyermekjóléti Központ dolgozói is csatlakoztak. A 2020-as év legjobb tánckihívásában baráti társaságok, munkahelyi közösségek is részt vettek. A KSZSZK dolgozói a tánc közben viselt pólóval járultak hozzá a Kazincbarcikán élő Burinda Zsombor gyógykezeléséhez.

A kisfiú szülei nagyon hálásak mindazoknak, akik segítenek a gyógykezelés összegének gyűjtésében és köszönik az eddigi felajánlásokat, majd hozzátették, hogy amikor elkezdték a gyűjtést elérhetetlennek tűnt a 730 millió forint, de a sok jószívű embernek köszönhetően egyre közelebb vannak a kitűzött cél felé.

További híreink

Kazincbarcikán is tisztelegtek az elhunyt rendőr emléke előtt

Dátum: 2026. ápr 03. 17:00

A Kazincbarcikai Rendőrkapitányság munkatársai április 2-án 15:00 órakor a rendőrség épülete előtt tisztelegtek Zalavári Bálint Zsolt posztumusz rendőr törzsőrmester emléke előtt, aki 22 évesen, szolgálatteljesítés közben vesztette életét.

100 forintért a Vízi Komplexumban – évente egyszer élhetnek vele a barcikaiak

Dátum: 2026. ápr 03. 16:25

Április 1-jétől új lehetőség nyílt a kazincbarcikai lakosok előtt: évente egy alkalommal 100 forintért vehetik igénybe a Vízi Komplexum alapszolgáltatásait. A cél, hogy minél többen megismerjék a decemberben átadott létesítményt és annak kínálatát.

Elkezdődik a kátyúzás Kazincbarcikán – út- és járdajavítások indulnak április második hetében

Dátum: 2026. ápr 03. 10:33

Április 7-én megkezdődnek a tavaszi út- és járdakarbantartási munkálatok Kazincbarcikán. A szakemberek kátyúzást végeznek, valamint pótolják a kopott útburkolati jeleket is.

Vezetéklyukadás a Csokonai utcában – szünetel a fűtés és a meleg víz

Dátum: 2026. ápr 02. 12:13

Két helyszínen is meghibásodott a távhővezeték Kazincbarcikán, ezért javítási munkálatokat végeznek a szakemberek április 2-án. A Csokonai utca érintett szakaszán és az óvoda környékén a munkálatok idején szünetel a fűtés- és melegvíz-szolgáltatás.

KolorTV élőben

Programajánló

Áprilisi programok Kazincbarcikán

Kazincbarcika

Kolorcity majális 2026

Kazincbarcika, Csónakázó-tó

Idővel - Kovács András Péter önálló estje

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk