https://kolorline.hu/Távozik Pacsi Bálint

Távozik Pacsi Bálint

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Távozik Pacsi Bálint a Kolorcity Kazincbarcika SC vezetőedzője. A kazincbarcikai klub vezetése közös megegyezéssel szerződést bontott a szakemberrel.

Március 5-én, pénteken a Kolorcity Kazincbarcika SC közös megegyezéssel szerződést bontott Pacsi Bálinttal és asszisztens edzőjével, Elek Norberttel. A klub további sikereket kíván Pacsi Bálintnak és Elek Norbertnek, mind szakmai munkájukban, mind magánéletükben egyaránt.

A Kolorcity Kazincbarcika SC ideiglenesen házon belül oldja meg a vezetőedző kérdését.

A kék-sárgák legközelebb március 7-én, vasárnap a DEAC csapata ellen lépnek pályára. A hazai mérkőzés kezdési időpontja 14:30. A meccs élőben a KolorTV csatornáján, a KolorTV youtube csatornáján és a KBSC youtube csatornáján tekinthető meg.

További híreink

Nyári nyitvatartási rend a temetőben

Dátum: 2025. júl 01. 14:06

Július 1-jétől lépett életbe a nyári nyitvatartási rend a kazincbarcikai temetőben. Augusztus 31-ig reggel 06:00 és 21:00 óra között látogatható a város sírkertje.

ÉLJ SZER-TELENÜL finálé — a sikeres programsor és zárókonferenciája

Dátum: 2025. jún 30. 17:30

A június 26-án ünnepelt kábitószer-ellenes világnapot is megelőzve a Kazincbarcikai Rendőrkapitányság többhetes drogprevenciós programsorozatot tartott a térségben: egy előzetes bűn- és balesetmegelőzési nappal indult a Kazinczy Tagiskolában és egy velős szakmai konferenciával zárult június 24-én.

Tájékoztatás a július 3-i földi szúnyoggyérítésről

Dátum: 2025. jún 29. 15:30

Szitka Péter azt üzente, el fog fogyni a szúnyog regimentje, legalább egy kis időre. Kazincbarcika városa 2025. július 3-án ugyanis földi úton történő szúnyoggyérítést készített elő. A kémiai védekezés napnyugta utáni időszakban várható. A tartaléknapok:pedig 2025. július 4-e és 5-e.

A Szent György nevet kapta a leendő görögkatolikus általános iskola

Dátum: 2025. jún 29. 08:00

A Magyarock Dalszínház kazincbarcikai előadásán jelentette be dr. Janka Gábor, a Kazincbarcikai Egyházközség esperes-parókusa, hogy Szent György néven kezdi meg működését szeptember 1-jétől a város első görögkatolikus általános iskolája.

KolorTV élőben

Programajánló

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk