https://kolorline.hu/Áramszünet miatt szünetelt a vízijáték-show

Áramszünet miatt szünetelt a vízijáték-show

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Tegnap, a késő délutáni órákban, a Mesevár Tagóvoda melletti trafóházban történt meghibásodás („kábelrobbanás”) miatt áramszünet volt a belváros egy jelentős részén, és sajnos a vízijáték-show programjai is megszakadtak! Az ÉMÁSZ szakemberi gyorsan elhárították a hibát, így fél tíztől ismét üzemelt a szökőkút.

A vízijáték-show újabb attrakcióira sokan voltak kíváncsiak, és a visszajelzések alapján hamar megszerette a közönség a „friss” dallamokat. A péntek este tíz órakor kezdődő - az összesen 10 számot tartalmazó - teljes show-ra is sokan a Fő téren maradtak. Ma már zökkenőmentesen zajlik majd a vízi, fény- és hangelőadás, amit este 19:30 órától 21:30 óráig, félóránként 10 - 15 percen keresztül tekinthetnek meg a kilátogatók. Este 22:00 órakor pedig ismét a teljes repertoárt csodálhatják meg az érdeklődők.

További híreink

Flashmobokkal kívántak a kazincbarcikai diákok boldog karácsonyt

Dátum: 2025. dec 19. 10:48

Kazincbarcikai diákok a saját nyelvükön kívántak boldog karácsonyt az itt élőknek december 16-án és 17-én. A Kazinczy Ferenc Tagiskola és a Szalézi Szent Ferenc Gimnázium tanulói performanszukkal meglepetésszerűen teremtettek ünnepi hangulatot a város két helyszínén, egymástól függetlenül.

Meghibásodott egy ivóvíz-fővezeték a Tardonai úton

Dátum: 2025. dec 18. 17:42

Egy ivóvíz-fővezetéken és annak leágazásánál meghibásodás történt Kazincbarcikán, a Tardonai úton. Az ÉRV Zrt. munkatársai azonnal megkezdték a hiba elhárítását. A probléma megoldásáig az érintett városrészben nyomásesésre és vízhiányra számíthatnak az ott élők. FRISSÍTÉS: a szakemberek időközben szakaszolták a problémát, és 18:00 órakor már csak az ÉRV székházában nem volt vízszolgáltatás.

Kazinczy Kupa — kölyökatlétika teremverseny Kazincbarcikán

Dátum: 2025. dec 17. 16:36

December 15-én a Kazinczy Tornacsarnok adott otthont a Kazinczy Kupa kölyökatlétika teremversenynek, ahol mindkét kategóriában a Kazinczy Ferenc Tagiskola versenyzői győzedelmeskedtek.

Karácsony a Kincsem Napköziben

Dátum: 2025. dec 16. 21:00

A fogyatékos személyek nappali ellátására specializálódott Kincsem Napközi minden évben megtartja a saját karácsonyát védencei számára. A 2025-ös alkalomra Klimon István alpolgármester is ellátogatott, és hasznos ajándékokat vitt magával a városvezetés nevében. A jó hangulatú, vidám, közösségi esemény csúcspontját egy rendkívüli filmvetítés jelentette. A Kincsem Napközi által készített filmen az ellátottak egyesével, sokszínűen mondták el, mit jelent nekik a karácsony.

KolorTV élőben

Programajánló

VI. Dédesi fényparádé és jótékonysági felvonulás

Dédestapolcsány

Adventi gyertyagyújtás december 21-én

Kazincbarcika

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk