https://kolorline.hu/Nyomozókutya találta meg az eltűnt férfit

Nyomozókutya találta meg az eltűnt férfit

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Egy sajószentpéteri szociális intézményből érkezett bejelentés 2022. január 18-án 18 óra után a rendőrségre. A bejelentő elmondta, hogy egyik ellátottjuk engedély nélkül ismeretlen helyre távozott a délután folyamán. Az eltűnt férfiről az ápoló elmondta, hogy térben és időben nehezen tájékozódik és az időjáráshoz képest valószínűleg alul van öltözve, írja a police.hu.

A közlemény szerint a kutatást a Kazincbarcikai Rendőrkapitányság állománya azonnal megkezdte, majd az intézmény kerítésénél a rendőrök egy fél pár papucsot találtak. A gondozók egyértelműen felismerték, hogy a lábbelit a keresett személy viselte.

A hátrahagyott papucstól Douglas, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozókutyája mintegy másfél kilométeren át követte a szagnyomot és a helyi temetőhöz vezette a rendőröket.

eltűnt férfi

A sírkert átvizsgálása során a rendőrök megtalálták a keresett férfit, aki a hideg miatt már erősen reszketett, hiszen csak egy pulóvert és egy szabadidő nadrágot viselt, lábbeli nem volt rajta.
Az egyenruhások pléddel takarták be az átfázott személyt. Az időközben a helyszínre kért mentőegységek pedig megkezdték a kihűlés jeleit mutató, vérző térdű férfi ellátását, majd kórházba szállították.

Forrás: police.hu, 24.hu

További híreink

A Magyar Úszó Szövetség látogatása a Vízi komplexumban

Dátum: 2025. jún 28. 19:29

A neves Magyar Úszó Szövetség, amelynek a Delfin Vízisport Klub is tagszervezete, egy elnökségi küldöttséggel felkereste az építésének végső fázisában járó Vízi komplexumot. A látogatás kiváló eredménnyel zárult.

Július 2-án a Herbolyai tavakba haltelepítés várható

Dátum: 2025. jún 28. 14:04

A Barcika Park Kft. és operatív vezetője, Fodor Attila a Kolorline-on keresztül is tájékoztatja a tisztelt horgász sportársakat, hogy július 2-án, szerdán várható a Herbolyai I-es és II-es tavakba az új halállomány telepítése.

Elektromos autók, elektromos kerékpárok, bicikli- és babakocsi-tároló napelemmel — tovább zöldül Kazincbarcika

Dátum: 2025. jún 28. 09:30

Tovább fejlődik Kazincbarcika helyi szociális alapszolgáltatása, ami még zöldebb lett. A Kazincbarcikai Szociális Szolgáltató Központ már nemcsak elektromos autókkal és elektromos kerékpárokkal rendelkezik, hanem egy napelemmel ellátott kerékpár- és babakocsi-tároló is épült a KSZSZK székhelye mellett.

BMX és Roller Jam a KolorPlatzon: Extrém sport, közösség, élmény!

Dátum: 2025. jún 27. 19:13

Június végén ismét felpezsdült a KolorPlatz, amikor 16 lelkes résztvevő vette birtokba a pályát a leglátványosabb BMX- és rollertrükkök bemutatására. A nemcsak a sportágak szerelmeseinek szóló rendezvény minden korosztálynak izgalmas programokat kínált. A legfiatalabb induló mindössze 7 éves volt, ami jól mutatja, hogy az extrém sportok már a legkisebbeket is magukkal ragadják.

KolorTV élőben

Programajánló

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk