https://kolorline.hu/A legjobb négy között a Vegyész

A legjobb négy között a Vegyész

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

A férfi röplabda bajnokság negyeddöntőjének harmadik mérkőzését játszotta március 24-én szerdán a Vegyész RC Kazincbarcika a Kistext ellen. A mérkőzést és a párharcot is magabiztosan hozták a kék-sárgák, akik elsőként jutottak be a rájátszás legjobb nény csapata közé.

A múlt hétvégi fővárosban aratott 3-0-s siker után hazai pályán, a negyeddöntő lezárására készültek Toronyai Miklós tanítványai. A Kistext mindössze 9 játékossal érkezett a mérkőzésre, így nem igazán reménykedhettek a győzelemben. A párharc során a 2-0-s előnyben lévő Barcika jól kezdett, de 15-7 után megrázta magát a vendég együttes és 2 pontra felzárkóztak. A hajrában azonban jobban koncentráltak Blázsovicsék, és 25-22-re megnyerték az első felvonást. A második etapban végig a Vegyész akarata érvényesült. A vendéglátó esélyt sem adott riválisának, végül 25-13-ra hozta a szettet. A harmadik felvonásban 4-4-ig még tartotta magát a Kistext, de a folytatásban már hiába kért időt Bunda Olivér, nem tudta megtörni a házigazdák lendületét. A szettet 25-16-ra a mérkőzés és a párharcot 3-0-ra nyerte a Kazincbarcika, akik így bejutott a bajnoki elődöntőbe.

A Vegyész legjobbja, Blázsovics Péter szerint, a csapatnak nagy esélye van arra, hogy 3 év után ismét bajnoki döntőt játszhasanak. A barcikai együttes az elődöntőben a Kaposvár – Debrecen mérkőzés győztesével találkozik majd. Ebben az izgalmas párharcban jelenleg a Kaposvár áll jobban, hiszen 2-1-re vezet.

További híreink

Nyitott szertárak Kazincbarcikán – a tűzoltók mindennapjaiba nyerhettek bepillantást a gyerekek

Dátum: 2026. jún 01. 18:45

A Kazincbarcikai Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság gyereknapi rendezvényén a gyerekek és családjaik testközelből ismerhették meg a tűzoltók mindennapjait május utolsó vasárnapján. A látogatók bejárhatták a laktanyát, kipróbálhatták az eszközöket, és egy próbariasztás során azt is láthatták, hogyan készülnek fel a tűzoltók egy éles bevetésre.

Hősök napja Kazincbarcikán – főhajtás az elesettek előtt

Dátum: 2026. jún 01. 18:22

Sajókazincon és Felső-Barcikán is megemlékezést tartottak a magyar hősök emléknapján. Az ünnepségeken az elesettek előtt hajtottak fejet a résztvevők. Istentisztelet, ünnepi beszédek, katonai tiszteletadás és koszorúzás idézte fel azok emlékét, akik életüket áldozták Magyarország szabadságáért és fennmaradásáért.

Újabb 1200 beburkolt gépi palacsinta és más gyermeknapi vigasságok Barcikán

Dátum: 2026. jún 01. 15:43

A tavalyi siker után idén is visszatért a „Palacsinta vár!” a kazincbarcikai gyermeknapra. A Csónakázó-tó partján 1200 adag szalagpalacsinta, sportos kihívások és egész délutános programkínálat várta a családokat.

Habparti, gyerek DJ és wellnessélmények a Vízi Komplexumban

Dátum: 2026. máj 31. 20:27

A gyereknapi hétvégén a legfiatalabbaké volt a főszerep a Kazincbarcikai Vízi Komplexumban. Május 30-án a családokat gyermek-wellnesszel, medenceparti programokkal, gyerek DJ-vel és habpartival várták. A rendezvényre sokan látogattak el, a medencék és a wellnessrészleg egyaránt megtelt gyerekekkel és szülőkkel.

KolorTV élőben

Programajánló

Élj SZERtelenül!

Don Bosco Sportközpont melletti terület

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk