https://kolorline.hu/A gyerekről szólt a vasárnap Kazincbarcikán

A gyerekről szólt a vasárnap Kazincbarcikán

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Gyermeknap alkalmából szabadtéri programokkal és koncertekkel készült május 29-én Kazincbarcika Város Önkormányzata és a Barcika Art Nonprofit Kft. Az egész napos rendezvényre kicsiket, nagyokat és családokat is vártak a Mezey István Művészeti Központ udvarára.

„Dr. Bubó rendel” című előadása nyitotta meg a Mezey István Művészeti Központ udvarán megrendezett gyermeknapot. Az elmúlt években a pandémiás helyzet miatt nem lehetett ilyen jellegű programot tartani. A szervezők szerettek volna mindent bepótolni, így tartalmas színpadi produkciókon és kiegészítő programon vehettek részt az érdeklődők múlt vasárnap.


Fotók: Pálinkó Gábor

Délután a Kazincbarcikai Összevont Óvodák műsora következett, majd Kalap Jakab-Marhajó koncert zárta a színpadi produkciók sorát, emellett természetesen számtalan kísérőprogrammal is készültek a szervezők a gyerekeknek. Többek között arcfestés, csillámtetoválás, lufihajtogatás, élményfestés, ugrálóvár, alpaka simogató, pónilovaglás és kézműves foglalkozás is várta a gyerekeket.

További híreink

Indul a tavaszi kátyúzás – Kazincbarcika térségében is javítja az utakat a Magyar Közút

Dátum: 2026. febr 18. 16:24

A téli fagyok után sok helyen romlott az utak állapota Borsodban. A Magyar Közút szerint a kátyúk száma idén jóval több, mint tavaly ilyenkor, ezért a következő hetekben megkezdődnek a tartósabb burkolatjavítások – Kazincbarcika környékén is.

Farsangi műsor az I. Számú Idősek Klubjában Kazincbarcikán

Dátum: 2026. febr 18. 09:00

Vidám farsangi műsorral ünnepelték a telet az I. Számú Idősek Klubjában Kazincbarcikán: az ellátottak és a dolgozók közösen készültek, sőt a fellépéseket is felváltva adták elő – igazi jókedvű, megható délután kerekedett belőle.

A Delfin Vízisport Klub két fiatal úszója bejuthat a Jövő Bajnokai tehetséggondozó programba

Dátum: 2026. febr 17. 15:00

Újabb jelentős úszóeseménynek adott otthont a Kazincbarcikai Vízi Komplexum – ráadásul rögtön kettőnek is. A fókusz ezúttal is az utánpótláson volt: február 14-én a Magyar Úszó Szövetség dupla programot szervezett az Észak-magyarországi régió válogatott fiatal úszóinak és szüleiknek.

Nyári zárvatartás a kazincbarcikai bölcsődékben és óvodákban – itt vannak a 2026-os időpontok

Dátum: 2026. febr 17. 11:27

Kazincbarcikán 2026 nyarán is ütemezetten tartanak zárva a bölcsődék és óvodák, hogy a karbantartási munkák elvégezhetők legyenek, miközben a gyermekfelügyelet a városban folyamatosan biztosított marad. Mutatjuk a pontos zárvatartási időpontokat és a bölcsődék napjával kapcsolatos tudnivalókat is.

KolorTV élőben

Programajánló

IX. Rejtvényfejtő verseny

Egressy Béni Művelődési Központ

Marcel Achard: A bolond lány - Színházi évad Kazincbarcikán

Egressy Béni Művelődési Központ

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk