https://kolorline.hu/KolorFesztivál – Augusztus 5-én, pénteken Bagossy Brothers Company!

KolorFesztivál – Augusztus 5-én, pénteken Bagossy Brothers Company!

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Augusztus 5-én a 20.00 órától The Sharonz és 21.30 órától a Bagossy Brothers Company koncertjével nyitja meg kapuit a KolorFesztivál a Csónakázó-tónál.

Tatár Attila a Bagossy Brothers Company zenésze e-mailben árulta el, mivel készülnek a kazincbarcikai közönségnek:

„Az idei nyári fesztiválműsorunkat visszük el Kazincbarcikára, amiben természetesen ott vannak a nagy slágerek, illetve az elmúlt időben megjelent újabb, frissebb dalaink is, mint a Balaton vagy a Csillag az égen. Ezek mind elhangoznak majd.
Szeretjük bebarangolni az országot, illetve az egész Kárpát-medencét is. Kazincbarcikára eddig még nem jutottunk el, így már nagyon várjuk a koncert napját.”

Ne maradj le a Kolorfesztivál első koncertjeiről! Vásárold meg a jegyed kedvezményesen elővételben, ami így csak 3000 Ft! Sőt, a KolorFesztivál nyitóhétvégéje bérlettel is látogatható: az augusztus 5-6-7. napokra (péntek-szombat-vasárnap) a teljes bérlet csupán: 7500 forint!

Online a www.kolorcity.hu/fesztivaljegyek oldalon,
vagy személyesen itt:

Mezey István Művészeti Központ
3700 Kazincbarcika, Rákóczi tér 9.

Tourinform Miskolc
3530 Miskolc, Széchenyi út 16.

Hadobás Pál Művelődési Központ
3780 Edelény, Borsodi út 9.

A nyitóhétvége programjai:

Augusztus 5.
20:00 The Sharonz
21:30 Bagossy Brothers Company

Augusztus 6.
20:00 Pataki Művek
21:30: Edda

Augusztus 7.
20:00 Torz Zenekar
21:30 Kowalsky meg a Vega

Továbbiak: www.kolorcity.hu/programok

A teljes programfüzet letölthető: ITT

Várunk téged is a színek fesztiválján, Kazincbarcikán!

További híreink

Támogatások iskolakezdés előtt – többféle segítséget kaphatnak a kazincbarcikai családok

Dátum: 2026. aug 11. 11:04

A tanévkezdés jelentős kiadást jelenthet a családok számára, Kazincbarcika Város Önkormányzata ezért többféle támogatási lehetőséget biztosít az iskolakezdéshez. A beiskolázási támogatás mellett rendkívüli települési támogatás is igényelhető, a kazincbarcikai általános iskolák tanulói pedig évente kétszer tanszercsomagot is kapnak.

Országszerte veszélyezteti a tavakat a hőség – Kazincbarcikán folytatják a Csónakázó-tó levegőztetését

Dátum: 2026. aug 10. 18:36

A tartós aszály, a rendkívüli hőség és a vízhiány egyre több hazai tónál okoz komoly problémát. Miközben Rétimajorban már 185 tonna hal pusztulásáról számoltak be, Kazincbarcikán vasárnap reggelre 26 süllő pusztult el a Csónakázó-tóban. A helyi üzemeltető azonnal megkezdte a beavatkozást, kedden pedig várhatóan újabb levegőztető berendezés érkezik a tóhoz.

Halpusztulás a Csónakázó-tónál – a hőség miatt romlott a víz oxigénellátása

Dátum: 2026. aug 09. 20:34

Oxigénhiány alakult ki a kazincbarcikai Csónakázó-tóban, amelynek következtében vasárnap reggelre 26 süllő pusztult el. A problémát az okozza, hogy a rendkívüli aszály miatt a Tardona-patak jelenleg nem táplálja vízzel a tavat. Az üzemeltető már megkezdte a szükséges beavatkozásokat a tó ökológiai egyensúlyának megőrzése érdekében.

Zenei sokszínűség a XII. Kolorfesztivál nagyszínpadán

Dátum: 2026. aug 09. 18:02

Balkáni ritmusok, autentikus cigány zene és templomi koncert is várja a látogatókat a XII. Kolorfesztiválon. Augusztus 18-án Agárdi Szilvia a Szent Család-templomban ad koncertet, míg a Csónakázó-tónál a nagyszínpadon a Cimbaliband és a Parno Graszt gondoskodik a felhőtlen hangulatról. 

KolorTV élőben

Programajánló

XII. Kolorfesztivál – Hat napon át újra együtt Kolorcityben

Kazincbarcika

XII. Kolorfesztivál - részletes program

Kazincbarcika

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk