https://kolorline.hu/Színpadon az Experidance Gyöngyhajú Lány Balladája Omega musical

Színpadon az Experidance Gyöngyhajú Lány Balladája Omega musical

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Kazincbarcika Város Önkormányzatának támogatásával idén is számos előadás várja a szépkorúakat októberben, az Idősek hava Kazincbarcikán programsorozaton. Október 28-án 19:00 órától az Experidance táncegyüttes a Gyöngyhajú Lány Balladája című Omega musical produkcióját tekinthetik meg az érdeklődők a Don Bosco Sportközpontban.

A belépőjegy ára 6500 Ft.
Az előadásra a jegyek szeptember 1-től megvásárolhatóak online a www.kolorcity.hu oldalon vagy személyesen a Mezey István Művészeti Központ jegypénztárában. (Kazincbarcika, Rákóczi tér 9.), illetve az előadás napján a helyszínen, a Don Bosco Sportközpotban.

Mindenkiben ott van a szunnyadó gyermek, így a tündérmeséket a felnőttek is szeretik, csak be kell őket csomagolni „felnőtt köntösbe”! Hat évvel ezelőtt a RaM Colosseum színpadán nagy sikerrel került bemutatásra a „Gyöngyhajú lány balladája” című musical, mely egy fiatal lány felnőtté válásán, első nagy szerelmi csalódásán keresztül idézi meg a Balaton part, a tó ősi mitikus legendáit. A színpadon 24 ExperiDance táncművész, a mikrofonoknál 5 kiváló musicalszínész, a mese erősítésére 21 szenzációs Omega-sláger! Egy történet, amit mindenki átélt, aki volt fiatal és szerelmes!

Az Omega együttes és az ExperiDance Production több mint fél év gondos tervezés, aprólékos egyeztetés és lázas alkotómunka után Szomor György, Szabó Máté, Sánta László, Koós Réka, Fésűs Nelly, Lux Ádám, Tóth Sándor, Janik László, Békefi Viktória és Magyar Viktória főszereplésével állította színpadra új darabját, amelyben olyan világszínvonalú slágerek csendülnek fel, mint a Trombitás Frédi, a Régi Csibészek, az Ezüst Eső, a Petróleumlámpa, a Ha én szél lehetnék vagy a Gyöngyhajú lány...

A művet szeretettel ajánljuk mindenki figyelmébe, aki aktív energiákkal teli szeretne nosztalgiázni, egyben tisztelettel emlékezni Kóbor János, Benkő László és Mihály Tamás Omega Együttes társszerzőkre, alapító tagokra!

Dalok:

Start • Hűtlen Barátok • Holló • Fekete Pillangó • Nem tudom A Neved • Kötéltánc • Ha Én Szél Lehetnék • Gyöngyhajú Lány • Petróleumlámpa • Őrültek Órája • Nyári Éjek Asszonya • Hazug Lány • Napot Hoztam Csillagot • Régi Csibészek • Boldog Angyalok • Ezüst Eső • Trombitás Frédi • Addig Élj • Meghívás

További híreink

Ízek, élmények, történetek – közösségi főzőverseny az idei majálison

Dátum: 2026. ápr 20. 19:39

Május 1-jén (pénteken) nemcsak programokkal, hanem egy különleges közösségi élménnyel is várja az érdeklődőket a Kolorcity Majális: főzőversenyt szerveznek a Csónakázó-tónál, ahol az ízek mellett a történetek is főszerepet kapnak.

A keze nyomát az Egri Bazilika is őrzi – Kormos Brigittát is hazavárta Barcika

Dátum: 2026. ápr 20. 17:57

Április közepén hatodik alkalommal rendezték meg a Barcika hazavár eseményt Kazincbarcikán, ahol kiemelkedő sikereket elért egykori városbelieket mutatnak be. Legutóbb Kormos Brigitta festő-restaurátor művész érkezett haza, aki többek között az Egri Bazilika három évig tartó restaurálásán is dolgozott.

Új tantermekkel és megújult udvarral gazdagodik a Tompa Mihály Református Általános Iskola

Dátum: 2026. ápr 19. 20:00

Az IJROK Tompa Mihály Általános Iskola évek óta Kazincbarcika egyik legdinamikusabban fejlődő intézménye. A mintegy négyszáz diákot fogadó iskola nemcsak az általános oktatásban, hanem a zenei nevelésben is kiemelt szerepet tölt be, hiszen az iskola a Csomasz Tóth Kálmán Református Alapfokú Művészeti Iskola egyik telephelyeként a hangszeres oktatásnak is otthont ad. A növekvő igényekre válaszul az intézmény most jelentős fejlesztésen megy keresztül, amely hosszú távon is meghatározza majd az iskola működését.

Ingyenesen leadható a betontörmelék Sajókazán

Dátum: 2026. ápr 19. 17:00

A Sajókazai Hulladékkezelő Centrum ingyenes betontörmelék-leadási lehetőséget biztosít a kazincbarcikai és környékbeli lakosok számára. Az akció keretében a tiszta beton térítésmentesen adható le hétfőtől péntekig 7:00 és 15:00 óra között, visszavonásig.

KolorTV élőben

Programajánló

53. Jókai Mór Emléktúra

Tardona

Kolorcity majális 2026

Kazincbarcika, Csónakázó-tó

Idővel - Kovács András Péter önálló estje

Egressy Béni Művelődési Központ

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk