https://kolorline.hu/A kis Delfinek sikerei

A kis Delfinek sikerei

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

A nehézségek ellenére is folyamatosan edz, versenyekre és mérkőzésekre jár a KSK Delfin Vízisport Klub mindkét szakosztálya, a kitartásuk pedig meghozta gyümölcsét. Innen is gratulálunk nekik!

Bár a kazincbarcikai uszoda a drasztikus energiaáremelések miatt ideiglenesen bezárni kényszerült, ám a Delfinek megoldást kerestek arra, hol tudnak helyet biztosítani a gyerekek edzésére. A klub a Putnoki Tanuszodában folytatja a munkát. Az úszószakosztály hétfőn és szerdán, a vízilabdások pedig kedden és csütörtökön tartják az edzéseket.

Továbbra is várják a sportolni vágyó fiatalokat

A távolság miatt sem kell aggódni, a kazincbarcikai gyerekek utaztatása példás szülői összefogással, egy kisbusszal történik.

Aki kedvet kapna ahhoz, hogy a vízisportokat kipróbálja, a következő elérhetőségeken jelentkezhet:

,,Mindenki erején felül teljesít, hogy gyerekeinket megvédjük, és egyesületünk létszáma ebben a nehéz időszakban is gyarapodjon! Ehhez a szülők részéről maximális támogatást kapunk, melyért nem tudunk elég hálásak lenni.”

– fogalmazott a kialakult helyzettel kapcsolatban Halász Béla, a Delfin Vízisport Klub elnöke.

DelfinekA kis Delfinek az október végi Valkó László Emlékversenyen, a B.-A.-Z. Megyei Amatőr Úszó Bajnokság III. fordulójában remekül és példaértékűen teljesítettek.

Íme az eredmények:

Bukó Lora
1. helyezett – 50m gyorsúszás
1. helyezett – 50m hátúszás
Polónyi Boldizsár
2. helyezett – 25m gyorsúszás
3. helyezett – 25m hátúszás
Finta Lídia
3. helyezett – 50m gyorsúszás
Szabó Roxán
3. helyezett – 100m gyorsúszás
3. helyezett – 50m hátúszás
Csabai Martin
3. helyezett – 50m gyorsúszás
3. helyezett – 50m hátúszás
4x25m lány váltóban 3. helyezett – Bukó Lora, Gráczer Adél, Reseták Luca, Kreutzer Szofi
Felkészítő edzők: Bársony Éva, Gyenesz-Orosz Alexandra

További híreink

Hőségriadó: átmeneti víz- és energiatakarékossági intézkedéseket vezetnek be Kazincbarcikán

Dátum: 2026. aug 01. 12:22

Az országot napok óta sújtó rendkívüli hőség és a megnövekedett víz- és energiafelhasználás miatt országszerte takarékossági intézkedésekre van szükség. A tartós hőhullám idején az ivóvízellátás biztonságának megőrzése és az energiafelhasználás csökkentése érdekében Kazincbarcikán is több átmeneti változás lép életbe.

Elhunyt Balla Árpád, a Szalézi Szent Ferenc Gimnázium igazgatója

Dátum: 2026. júl 31. 18:31

Mély megrendüléssel tudatta a Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, hogy 2026. július 31-én, méltósággal és türelemmel viselt betegség után elhunyt Balla Árpád, az intézmény igazgatója.

Elszállították a felgyújtott kínai sárkányszobrot 

Dátum: 2026. júl 30. 20:53

A Szőke Gábor Miklós szobrászművész által készített alkotás január 1-jén szándékos gyújtogatás következtében súlyosan megrongálódott. A művész munkatársai július 29-én a megmaradt elemeket szétszerelték, és a teljes vázszerkezetet elszállították Kazincbarcika főteréről. 

Újabb párakapukkal és ivókutakkal készült a hőségre Kazincbarcika

Dátum: 2026. júl 30. 20:39

Újabb párakapukkal és ivókutakkal bővítette hűsítőpont-hálózatát Kazincbarcika. Az önkormányzat a nyári hőhullámokra reagálva több, nagy forgalmú helyszínen biztosít lehetőséget a felfrissülésre, az új helyszínek kijelölésénél pedig a lakossági javaslatokat is figyelembe vette.

KolorTV élőben

Programajánló

XII. Kolorfesztivál – Hat napon át újra együtt Kolorcityben

Kazincbarcika

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk