https://kolorline.hu/Megvannak az időpontok — kezdődik a kidobott fenyőfák begyűjtése

Megvannak az időpontok — kezdődik a kidobott fenyőfák begyűjtése

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

A korábbi évekhez hasonlóan idén is a BMH Nonprofit Kft. végzi a kidobott fenyők összegyűjtését Kazincbarcikán. A hulladékgazdálkodási társaság januárban 4 alkalommal szállítja el a fákat a társasházi övezetekből.

A hatékonyabb és a gyorsabb munkavégzés érdekében a BMH Nonprofit Kft. arra kéri a lakásszövetkezetek és a társasházak képviselőit, hogy a lakók egy helyre gyűjtsék össze a fenyőfákat, megszabadítva azokat a díszektől és a talpaktól. A fák a megyében található hulladékkezelő központokba kerülnek, ahol aprítást követően komposzt struktúraanyagként lesznek hasznosítva.

Kazincbarcikán a társasházi övezetekben péntekenként szállítják a kidobott fenyőket, a következő időpontokban:


►►► Január 06., péntek 

►►► Január 13., péntek

►►► Január 20., péntek

►►► Január 27., péntek


 

További híreink

Vajdasági szakmai mobilitáson vettek részt a Surányi diákjai

Dátum: 2026. máj 21. 07:00

Az Ózdi SZC Surányi Endre Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium tájékoztatása szerint az Erasmus+ program keretében 16 diákjuk és két oktatójuk háromhetes szakmai mobilitáson vett részt a Vajdaságban, Ada városában.

Belső vizsgálatot indított a KSK Delfin Vízisport Klub

Dátum: 2026. máj 20. 20:55

Közleményt adott ki a KSK Delfin Vízisport Klub, miután több szülő is feljelentést tett az egyik úszásoktató oktatási módszereit kifogásolva. A klub közleményét változtatás nélkül közöljük.

Újabb három évre lett Kiváló Tehetségpont az Ádám Jenő Tagiskola

Dátum: 2026. máj 20. 16:00

Ismét elnyerte az Akkreditált Kiváló Tehetségpont minősítést a Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskolája. Az intézmény korábban már 2016-ban és 2020-ban is megkapta az elismerést, amelyet most újabb három évre nyert el.

Települési értékké váltak a városszépítők — virágbörzét tartott az egyesület

Dátum: 2026. máj 20. 12:00

Esővel is dacoló, vidám csereberére hívta ismét a növénybarátokat a Kazincbarcikai Városszépítő Egyesület. A május 16-i virágbörze ezúttal az időjárás miatt az Ambrózia Étterem fedett teraszára szorult, a hangulat azonban így is egy nyüzsgő olasz piacot idézett: virágok, hajtások, gumók és palánták százai cseréltek gazdát, miközben a közösség újra megmutatta, milyen ereje van a városért végzett csendes, kitartó munkának.

KolorTV élőben

Programajánló

Scapin furfangjai

Egressy Béni Művelődési Központ

Vidám gyermeknapok a könyvtárban

Egressy Béni Városi Könyvtár

Gulliver a törpék országában — mesés táncshow

Egressy Béni Művelődési Központ

Gyermeknap május 30-án a Vízi Komplexumban

Kazincbarcikai Vízi Komplexum

Erős emberek nemzetközi versenye Kazincbarcikán

Don Bosco Sportközpont parkolója

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk