https://kolorline.hu/Esőnapon érkezik a Tankcsapda!

Esőnapon érkezik a Tankcsapda!

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Megszületett a döntés az OMSZ előrejelzése alapján: SZOMBATON ELMARAD A TANKCSAPDA KONCERT, és az előre jelzett esőnapon, azaz augusztus 6-án, vasárnap lesz megtartva!

Esőnapon érkezik a Kolorfesztiválra a Tankcsapda!

Megszületett a döntés az OMSZ előrejelzése alapján: SZOMBATON ELMARAD A TANKCSAPDA KONCERT, és az előre jelzett esőnapon, azaz augusztus 6-án, vasárnap lesz megtartva! 

A meteorológiai szolgálat előrejelzése alapján ma este zivatar, zápor várható, nagy széllel. Tájékoztatásuk szerint vasárnap jóval hűvösebb lesz, de maximum őszi eső valószínű. Emiatt a Tankcsapda koncertet az esőnapon, vasárnap este tartjuk.

A Skoge előzenakar 20:00, a Tankcsapda 21:30-tól lép színpadra.

Jegyek 4000 Ft-os áron online és vasárnap a helyszínen is kaphatóak.

További híreink

Borsodi Vegyipari Nap – bemutatták a BorsodChem kutatási projektjét

Dátum: 2025. nov 08. 19:31

A Magyar Kémikusok Egyesületének megyei szervezete és a Miskolci Akadémiai Bizottság Vegyészeti Szakbizottsága idén 41. alkalommal szervezte meg a Borsodi Vegyipari Napot. Az alkalomnak az MTA Miskolci Akadémiai Bizottság székháza adott otthont.

Zajlik az új kazincbarcikai strand látványos és fenntartható koncepciójának véglegesítése

Dátum: 2025. nov 07. 16:44

Miközben a tervek szerint decemberben már az első karcsapásokra várják a vendégeket az elkészült Vízi komplexum medencéi, addig „vízgőzerővel” folyik a strandfejlesztési koncepció véglegesítése is Kazincbarcikán. A szakértői csapatban a magyarországi fürdőkultúrát, üzemeltetést és strandfejlesztési lehetőségeket jól ismerő szakemberek mellett építészek, a Vízi komplexum beruházását és megnyitását koordináló cégek és szervezetek vezetői, valamint a városvezetők is részt vesznek. Kazincbarcika első körben 1,2 milliárd Ft-ot különített el idei költségvetésből a többütemű strandfejlesztés megindítására.

Geometriai formákkal bontja meg a teret — Ezüst György Zoltán kiállítása nyílik a Mezeyben

Dátum: 2025. nov 06. 19:00

Különösen izgalmas, rendkívül sokoldalú és sok témájú, nagyon kifejező, a vonalból gyakran szokatlan formákkal kimenő festő- és grafikusművész bemutatkozásával folytatódik a „Emberben a művész, művészben az ember” kiállítássorozat. Ezüst György Zoltán több korszakos, egyénien mély értelmű, mégis bárkit megszólító tárlata november 12-én (szerdán), 18:00 órától nyílik meg a Mezey István Művészeti Központ alsó kiállítótermében.

November 13-án déltől zárva a Kazincbarcikai Fedett Uszoda

Dátum: 2025. nov 06. 17:28

Technikai okok miatt november 13-án (csütörtökön) hamarabb zár a Kazincbarcikai Fedett Uszoda. A létesítmény üzemeltetője a sportolók és a közönség megértését kéri.

KolorTV élőben

Programajánló

Vizuális anomáliák - Ezüst György Zoltán képzőművész kiállítása

Mezey István Művészeti Központ

IV. Dédesi fényparádé és jótékonysági felvonulás

Dédestapolcsány

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk