https://kolorline.hu/Az íjász Gáspár Tamás paralimpiai országkvótát szerzett a rotterdami multisport para Európa-bajnokságon

Az íjász Gáspár Tamás paralimpiai országkvótát szerzett a rotterdami multisport para Európa-bajnokságon

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

A Magyar Paralimpiai Bizottság (MPB) pénteki beszámolója szerint a paralimpiai ötödik, vb-kilencedik kazincbarcikai születésű Gáspár a vele azonos sérültségi kategóriába tartozókkal indult külön versenyen, amelyet megnyert. 


A kazincbarcikai születésű, ma már Nagy-Britanniában élő és ott készülő paraíjász a W1-es kategóriában is érdekelt lesz a vasárnapi bronzmérkőzésen.

A multisport para Eb-n korábban a magyar férfi csörgőlabda-válogatott ezüstérmes lett a C-divízióban, és feljutott a B-be. A női bocciások BC4 egyéni kategóriában érdekelt Szabó Alexandra ugyancsak második lett, míg a láttássérült Burányi Flóra bronzérmet nyert az 57 kilogrammos cselgáncsozók J1-es sérültségi kategóriájában.

Infó: MTI
Fotó: Facebook/Magyar Paralimpiai Csapat

További híreink

Erős Gábor távozik a Kolorcity Kazincbarcika SC-től

Dátum: 2025. máj 31. 12:58

A Kolorcity Kazincbarcika SC vezetőedzője, Erős Gábor, nem hosszabbítja meg lejáró szerződését, így a 2024/2025-ös szezon végével távozik a csapat éléről. A klub közleménye a kbsc.hu oldalon ma reggel jelent meg, amelyet mi is közlünk.

Men in black vakuzás a testületin

Dátum: 2025. máj 29. 23:08

A „Men in black” című film villanásához – a sci-fi filmben az emlékek kiradírozásához használt eszköz fényéhez – hasonlította az ellenzéki kérdéseket Szitka Péter, Kazincbarcika polgármestere, aki a konstruktivitást is számon kérte a május 29-i testületi ülésen. A polgármester szerint türelmesen, újra és újra megválaszolják a felmerülő kérdéseket, „és akkor vaku, kezdjük elölről”. A kormányzathoz képest ellenzéki város, Kazincbarcika ellenzékének nagy része ugyanakkor nem nyilatkozott a városi médiumnak.

Változás a közlekedésben, parkolásban és útlezárás a BorsodChem családi nap miatt

Dátum: 2025. máj 29. 20:24

Május 31-én (szombaton) családi napot szervez a BorsodChem. A program május 29-én estétől némi változást hoz a közlekedésben, és érinti a Kazincbarcikai Fedett Uszoda környékén történő parkolást.

Lakossági tájékoztató áramszünetről

Dátum: 2025. máj 29. 10:00

Az MVM Émász Áramhálózati Kft. a biztonságosabb villamosenergia-ellátás érdekében hálózatukon felújítási, karbantartási munkát végez. Emiatt június 3-án több utcában is áramszünetre kell számítani Kazincbarcikán.

KolorTV élőben

Programajánló

Kolorkölyöktáborok 2025

Kazincbarcika

Reklám

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk