https://kolorline.hu/Második adventvasárnap Harry Potter és a Jégvarázs főszereplésével

Második adventvasárnap Harry Potter és a Jégvarázs főszereplésével

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

A második közösségi gyertyaünnep sem marad le az elsőtől Kazincbarcikán. Jelmezes "cosplay" showra készülhetnek a gyermekek (és a felnőttek) Harry Potter és Jégvarázs témában, ezenkívül újra színpompás fényfestésre, csábító gasztroteraszra és polgármesteri gyertyagyújtásra. A délelőtt pedig díszkészítő kézműves gyermekfoglalkozással telhet.

Az „Adventtől Újévig Kazincbarcikán" programsorozat szervezői december 10-én, vasárnap is külön kedveznek a családoknak jelmezes Harry Potter és Jégvarázs témájú „cosplay" show-val a Fő téren a 15:00 órától 20:00 óráig tartó program során.

Hozzá jár a hangulatos fényfestés és sokrétű kínálatú gasztroterasz, amely első alkalommal gyors népszerűséget aratott sokrétű étel-italkínálatával akár fenyőünnepi, akár másképp örökzöld gasztroslágereivel.

A reményt jelképező második gyertyát Szitka Péter, Kazincbarcika polgármestere gyújtja meg 18:00-tól.

A gyerekeknek pedig már délelőtt is intenzív interaktív élményben lehet része. A Gyermekek Háza-Kézművesházban ugyanis asztali-, ajtó- és ablakdísz készítő kézműves foglalkozáson fogadják őket reggel 9:30-tól 11:30-ig. Erre online előjegyezni ugyan már nem lehet, de személyesen érdemes próbálkozni, hiszen az első alkalmon is minden plusz érdeklődőt be tudtak engedni. Este pedig jön a ráadás az egészség családnak, a feljebb sorolt tömény adventi programkombináció is a meghittség, a szépség, a szórakozás és az ínyencség jegyében. Jó hír, hogy egyik sem számít főbűnnek. Vár mindenkit az adventi kimozdulás, a városlakók közös ünneplésének kollektív energiája, borítékolhatóan mosolygós hazaúttal.

További híreink

Dupla ütős kiállításmeghívó április 24-re (csütörtökre) a Mezeybe

Dátum: 2025. ápr 22. 21:10

Húsvét utáni csend helyett egy nap alatt rögtön két tekintetfelkavaró kiállítás megnyitóját ajándékozzuk az érdeklődőknek a Mezey István Művészeti Központban.

Elindult az előjegyzés a kazincbarcikai 2025-ös Futókörök napjára

Dátum: 2025. ápr 21. 15:00

Elindult az előregisztráció az idei Futókörök napjára. Kazincbarcika május 4-én már harmadszor vesz részt a megmérettetésen a Csónakázó-tónál. Még a Nemzet Sportvárosa mozgalmas életében is ez az egyik legtöbbeket összefogó éves közösségi sportesemény. Aki már átélte, biztosan ismételne. Aki eddig kimaradt, annak itt az új esély!

Óvodapedagógiai Konferencia Kazincbarcikán - szakmai fókuszban a személyiségtámogatás és a tehetséggondozás

Dátum: 2025. ápr 21. 10:33

Immár negyedik alkalommal rendeztek Óvodapedagógiai konferenciát Kazincbarcikán, amelynek április 11-én a Mezey István Művészeti Központ adott otthont. A Kazincbarcikai Összevont Óvodák közössége által szervezett esemény középpontjában a személyiségtámogatás és a kisgyermekkori tehetséggondozás állt, hangsúlyozva, hogy a tehetségek felismerése és kibontakoztatása már az óvodáskorban megkezdődik.

Vágányzár

Dátum: 2025. ápr 18. 14:00

Április 22. és 25. között pályakarbantartási munkák zajlanak a Kazincbarcika és Ózd közötti vasútvonalon. Emiatt egyes kora reggeli és esti vonatok helyett vonatpótló autóbuszok közlekednek.

KolorTV élőben

Programajánló

Antal Teréz kiállítása

Mezey István Művészeti Központ

Az érfestéstől az imaginációig - Stark István festő- és grafikusművész kiállítása

Mezey István Művészeti Központ

Négynapos formabontó majális

Kazincbarcika, Csónakázó-tó

Reklám

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk