https://kolorline.hu/Indul a Gyöngyvirág utca ivóvízvezeték rekonstrukciója

Indul a Gyöngyvirág utca ivóvízvezeték rekonstrukciója

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Átadták a munkaterületet, így hamarosan megújul a Gyöngyvirág utca ivóvízvezetéke Kazincbarcikán. A munkálatok során az út aszfaltozására is sor kerül.

A február 10-i munkaterület-átadást követően, felújítás kezdődik a Gyöngyvirág utcában Kazincbarcikán. A beruházás ivóvízvezeték-rekonstrukciót és aszfaltozást foglal magában. A kivitelezés várhatóan május végégig tart. Ezidő alatt megszűnik az egyirányú forgalom az utcában. A rekonstrukció szakaszosan zajlik, melyről folyamatos tájékoztatást kap a lakosság.

Az esetleges fennakadások miatt Kazincbarcika Város Önkormányzata a lakosság türelmét és megértését kéri.

További híreink

Balatoni táborozást támogat a város – érdemes jelentkezni

Dátum: 2026. máj 04. 09:29

Kazincbarcika Város Önkormányzata idén is támogatja a családokat abban, hogy a gyerekek eljuthassanak nyári balatoni táborokba. A 2024-ben bevezetett támogatási forma indulása óta népszerű: az elmúlt két évben több mint 130 család gyermeke jutott el a Balatonhoz.

Bronzérmet nyert a Vegyész – három meccsen zárta le a párharcot a VRCK

Dátum: 2026. máj 03. 11:31

Bronzéremmel zárta a 2025/2026-os szezont a Vegyész RC Kazincbarcika, miután a férfi röplabda Extraliga harmadik helyéért vívott párharcban három mérkőzés alatt legyőzte a Pénzügyőrt. A barcikaiak május 2-án hazai pályán tették fel a koronát a szereplésükre.

A főzőverseny nagy visszatérésével hódított a 2026-os Kolorcity Majális

Dátum: 2026. máj 03. 10:05

Csoportos csapatépítő főzőversennyel, de szintén hangsúlyos anyák napi kreatív foglalkozásokkal és sok más élménnyel adott teret lakói tartalmas együttlétének Kazincbarcika. Május 1-jén a Csónakázó-tó körüli tágas zöld tér színes forgataggal telt meg. A formateremtő szakácscsata mindent vitt, de retró majálisi vurstlira, könyvtárkóstolgatóra, szabadtéri kiállításokra és szimultán sakkversenyre is nyílt lehetőség, míg végül egy nagy hatású Korál-koncertbe torkollott a nap.

Búcsú és útravaló – 422 végzős diák ballagott el Kazincbarcika középiskoláiból

Dátum: 2026. máj 02. 14:12

Kazincbarcika négy középiskolájában idén összesen 422 diák búcsúzott el tanáraitól, osztálytársaitól és az iskolapadoktól. A Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, az ÓSZC Surányi Endre Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, az ÓSZC Deák Ferenc Technikum és Szakképző Iskola és az Irinyi János Református Oktatási Központ végzősei ünnepi műsorok keretében zárták le középiskolás éveiket. A ballagások minden intézményben más hangulatot hoztak, de közös volt bennük a lezárás és az újrakezdés kettőssége.

KolorTV élőben

Programajánló

Idővel - Kovács András Péter önálló estje

Egressy Béni Művelődési Központ

Gulliver a törpék országában — mesés táncshow

Egressy Béni Művelődési Központ

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk