https://kolorline.hu/Újra Termelői és Kézműves Vásár a Valentin-nap és a nőnap jegyében

Újra Termelői és Kézműves Vásár a Valentin-nap és a nőnap jegyében

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Február 14-én (pénteken) ismét kipakol a Mezey István Művészeti Központ udvarára a Barcikai Termelői és Kézműves Vásár sokszínű csapata. Egyes kiállítók kínálata most tudatosan kacsint az aznapi és egy közeli ünnepre. A 14:00 órakor kezdődő vásáron még éppen időben be lehet szerezni a szerelmes vagy szeretetteljes ajándékot a „Valentin-estre”, a nőnapra pedig jó előre fel lehet tankolni különlegességekből.

Ahogy minden hónap második péntekén stabilan, úgy Valentin-napon is lehet számítani a kazincbarcikai termelők és kézművesek változatos körére az egyre megszokottabb új fix helyen, a Mezey István Művészeti Központ udvarán. 

A virágot csak formázó dísztárgyak vagy a cserepes növények nőnapig sem hervadnak el, de a Valentin-nap szellemében már aznap estére is kerülhet meglepetés, akár a friss, házias minőségi alapanyagokból származó sütikből.

Az aktualitásokra fókuszálás mellett természetesen ez alkalommal is érkeznek az egész éves örökzöld finomságokat vagy gyógykészítményeket kínáló termelők, de új kézműves bemutatkozása is várható, igazán extravagáns termékekkel. A vásár ezentúl is tartogat helyszíni csemegét, a közkedvenc kürtőskalács formájában. Aki kedvet kapott vagy ihletet gyűjtene, annak ki is találtuk a péntek délutáni programját február 14-én a Mezey udvarán, ahol a kirakodás 14:00-től egészen 18:00 óráig vár minden érdeklődőt.

További híreink

Nyitott szertárak Kazincbarcikán – a tűzoltók mindennapjaiba nyerhettek bepillantást a gyerekek

Dátum: 2026. jún 01. 18:45

A Kazincbarcikai Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság gyereknapi rendezvényén a gyerekek és családjaik testközelből ismerhették meg a tűzoltók mindennapjait május utolsó vasárnapján. A látogatók bejárhatták a laktanyát, kipróbálhatták az eszközöket, és egy próbariasztás során azt is láthatták, hogyan készülnek fel a tűzoltók egy éles bevetésre.

Hősök napja Kazincbarcikán – főhajtás az elesettek előtt

Dátum: 2026. jún 01. 18:22

Sajókazincon és Felső-Barcikán is megemlékezést tartottak a magyar hősök emléknapján. Az ünnepségeken az elesettek előtt hajtottak fejet a résztvevők. Istentisztelet, ünnepi beszédek, katonai tiszteletadás és koszorúzás idézte fel azok emlékét, akik életüket áldozták Magyarország szabadságáért és fennmaradásáért.

Újabb 1200 beburkolt gépi palacsinta és más gyermeknapi vigasságok Barcikán

Dátum: 2026. jún 01. 15:43

A tavalyi siker után idén is visszatért a „Palacsinta vár!” a kazincbarcikai gyermeknapra. A Csónakázó-tó partján 1200 adag szalagpalacsinta, sportos kihívások és egész délutános programkínálat várta a családokat.

Habparti, gyerek DJ és wellnessélmények a Vízi Komplexumban

Dátum: 2026. máj 31. 20:27

A gyereknapi hétvégén a legfiatalabbaké volt a főszerep a Kazincbarcikai Vízi Komplexumban. Május 30-án a családokat gyermek-wellnesszel, medenceparti programokkal, gyerek DJ-vel és habpartival várták. A rendezvényre sokan látogattak el, a medencék és a wellnessrészleg egyaránt megtelt gyerekekkel és szülőkkel.

KolorTV élőben

Programajánló

Élj SZERtelenül!

Don Bosco Sportközpont melletti terület

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk