https://kolorline.hu/Vágányzár

Vágányzár

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Április 22. és 25. között pályakarbantartási munkák zajlanak a Kazincbarcika és Ózd közötti vasútvonalon. Emiatt egyes kora reggeli és esti vonatok helyett vonatpótló autóbuszok közlekednek.

A vágányzári információ részletei ITT érhetőek el, benne a Miskolcról Ózd irányába, illetve Ózdról Miskolc irányába tartó vonatpótló autóbuszok megállóival, és az indulások, érkezések időpontjaival.

A MÁV tájékoztatója felhívja a figyelmet arra is, hogy a vonatpótló autóbuszokon a vasúti menetjegyek érvényesek, együttes elhelyezés és kerékpárszállítás nem biztosítható.

A MÁV az okozott kényelmetlenségért a közlekedők türelmét és megértését kéri.

További híreink

Megkezdődtek az írásbeli érettségik – túl vannak az első vizsganapokon a végzősök

Dátum: 2026. máj 06. 20:00

Hétfőn, május 4-én országszerte megkezdődött az idei érettségi időszak. Az első héten a végzős középiskolások a legfontosabb közismereti tantárgyakból írásbeliztek: hétfőn magyar nyelv és irodalomból, kedden matematikából, szerdán történelemből adtak számot tudásukról, csütörtökön pedig az idegen nyelvi vizsgák következnek.

Anyák napi műsorral köszöntötték a szépkorúakat a Muskátli Nyugdíjasházban

Dátum: 2026. máj 06. 17:57

Anyák napja alkalmából a Nefelejcs Tagóvoda óvodásai látogattak el a Muskátli Nyugdíjasházba, ahol versekkel, dalokkal és saját készítésű ajándékokkal kedveskedtek az intézmény lakóinak. A gyerekek műsora sok mosolyt és szeretetteljes pillanatot hozott a szépkorúak számára.

Újabb rollerbalesetek Kazincbarcikán – gyermekek sérültek meg

Dátum: 2026. máj 05. 10:24

Egy héten belül három rolleres baleset is történt Kazincbarcikán, és mindhárom esetben gyermekek sérültek meg. A rendőrség szerint a nagyteljesítményű elektromos rollerek komoly kockázatot jelentenek, különösen akkor, ha fiatalok használják azokat megfelelő tapasztalat és védőfelszerelés nélkül.

Sporthorgászverseny a Kazinczyban – új irányt vett a sportiskola

Dátum: 2026. máj 05. 09:42

Olyan eseményt szervezett a Kazinczy Ferenc Tagiskola, amilyenre korábban nem volt példa: sporthorgászversenyt rendezett tanulóinak a Csónakázó-tónál. Az újszerű programon április 29-én mintegy negyvenen vettek részt, gyerekek és szülők egyaránt. Az intézmény célja kettős volt: egyrészt bővíteni a sportkínálatot, másrészt a természetben töltött idő növelésére ösztönözni a diákokat.

KolorTV élőben

Programajánló

Idővel - Kovács András Péter önálló estje

Egressy Béni Művelődési Központ

Gulliver a törpék országában — mesés táncshow

Egressy Béni Művelődési Központ

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk