https://kolorline.hu/Flashmobokkal kívántak a kazincbarcikai diákok boldog karácsonyt

Flashmobokkal kívántak a kazincbarcikai diákok boldog karácsonyt

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Kazincbarcikai diákok a saját nyelvükön kívántak boldog karácsonyt az itt élőknek december 16-án és 17-én. A Kazinczy Ferenc Tagiskola és a Szalézi Szent Ferenc Gimnázium tanulói performanszukkal meglepetésszerűen teremtettek ünnepi hangulatot a város két helyszínén, egymástól függetlenül.

A kazinczysok a város legnagyobb szupermarketében szerveztek kívülről spontánnak tűnő rövid akciót, miközben karácsonyi dalokat énekeltek a vásárlóknak.

A szalézisok pedig a város Fő terén énekeltek egy újabb flashmob keretében.

A közösségi szerveződésre épülő csoportos akciók nemcsak a felkészülés időszakában készítették fel a diákokat a közelgő karácsonyra, hanem nyilvános előadásuk is hozzájárult a közönség ünnepi hangulatának megteremtéséhez.



 

További híreink

Muhari-Papp Sándor Balázs karitatív képzőművész kiállítása érkezik a Mezeybe

Dátum: 2026. máj 15. 20:41

Az „Emberben a művész, művészben az ember” című sorozat második 2026-os kiállítása nyílik májusban Kazincbarcikán. A legújabb gyűjteményt Muhari-Papp Sándor Balázs, a lenyűgöző aprólékossággal dolgozó, karakteres festő- és rajzművész jegyzi. Személyében egy rendkívüli, jótékony embert is megismerhet a közönség május 19-én (kedden) 18:00 órától a Mezey István Művészeti Központ alsó kiállítótermében.

Kölyökatlétika-versennyel zárult a tanév városi sorozata Kazincbarcikán

Dátum: 2026. máj 15. 20:30

Május 11-én rendezték meg a tanév utolsó városi kölyökatlétika-versenyét Kazincbarcikán. A megmérettetésnek ezúttal is a Kazinczy Ferenc Tagiskola adott otthont, ahol összesen 72 kisdiák vett részt a játékos sportversenyen.

Forgalomkorlátozás a 26-os főúton – javítják az Attila úti körforgalmat

Dátum: 2026. máj 15. 09:15

Garanciális javítási munkák zajlanak május 18-án (hétfőn) délelőtt a 26-os főút és az Attila út kereszteződésében található körforgalomban.

Nyakunkon a 2026-os Futókörök napja – fussuk újra dobogóra Kazincbarcikát!

Dátum: 2026. máj 14. 21:27

Dicső harmadik helyen végzett 2025-ben Kazincbarcika a sportos települések Futókörök napja című közösségi kilométergyűjtő versenyén. Idén május 16-án (szombaton) ismét lehetőség nyílik arra, hogy a Nemzet Sportvárosaként megvédjük dobogós helyünket — vagy akár túl is szárnyaljuk tavalyi eredményünket.

KolorTV élőben

Programajánló

Scapin furfangjai

Egressy Béni Művelődési Központ

Vidám gyermeknapok a könyvtárban

Egressy Béni Városi Könyvtár

Gulliver a törpék országában — mesés táncshow

Egressy Béni Művelődési Központ

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk