https://kolorline.hu/Fakivágás miatt útzár lesz március 12-én a Tardonai út egy szakaszán

Fakivágás miatt útzár lesz március 12-én a Tardonai út egy szakaszán

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Kazincbarcikán, a Tardonai út és a Kiserdősor utca kereszteződésében a Barcika Park Nonprofit Kft. fakivágási munkálatokat végez. A munkák miatt a Tardonai úton részleges és teljes zárás lép életbe a Lini István tér és az Egressy Béni út közötti területen.

A fakivágás március 12-én (csütörtökön) három ütemben történik, ennek megfelelően a forgalomkorlátozás is több szakaszban lép életbe. Az érintett útszakaszt a munkálatok idejére ideiglenesen lezárják, ezért az autósoknak érdemes kerülőútvonalat választani.

A forgalomkorlátozás helyszíne a térképen látható: a Tardonai utat érinti a Lini István tér, az Egressy Béni út és a Kiserdősor utca által határolt területen.

A forgalomkorlátozás várhatóan 08:10 órától 12:00 óráig tart.



I. ütem

Félpályás forgalomkorlátozás a Tardonai úton és a Kiserdősor utcán:

➢ március 12. 08:10–09:10 között

II. ütem

Teljes útzár a Tardonai úton és a Kiserdősor utcán:

➢ március 12. 09:10–09:30 között
➢ március 12. 10:00–10:20 között

Alternatív terelőutak

➢ Építők útja
➢ Tardona felől az Egressy Béni út – Lini István tér útvonal mindkét irányban
➢ a Kiserdősor utca kiváltása a Kiserdősor utca – Kert út átkötő szakaszon keresztül 



III. ütem

Félpályás forgalomkorlátozás a Tardonai úton és a Kiserdősor utcán:

➢ március 12. 10:20–12:00 között

A forgalomkorlátozást és az útzárat a Kazincbarcikai Önkormányzati Rendészet és a rendőrség biztosítja.

További híreink

Kazincbarcikán találkoztak a B4-ek polgármesterei

Dátum: 2026. máj 12. 20:41

Május 11-én Kazincbarcikán tartotta idei találkozóját a B4-ek társasága, vagyis Encs, Kazincbarcika, Ózd és Tiszaújváros polgármesterei. A négy település vezetői 2020 óta rendszeresen egyeztetnek egymással az önkormányzatokat érintő kihívásokról, fejlesztésekről és tapasztalatokról.

Nemzetközi versenyen szerepeltek a KVSE fiatal birkózói

Dátum: 2026. máj 11. 21:16

A Kazincbarcikai VSE birkózószakosztályának versenyzői május 9-én a szlovákiai Sninában megrendezett VIII. Ján Židzik Nemzetközi Emlékversenyen léptek szőnyegre.

Több városrészben is tervezett áramszünet lesz Kazincbarcikán

Dátum: 2026. máj 10. 13:37

Az MVM Émász Áramhálózati Kft. tájékoztatása szerint hálózati karbantartási munkák miatt 2026. május 18. (hétfő) és május 22. (péntek) között Kazincbarcika több pontján is áramszünet várható. Az érintett lakókat, intézményeket és vállalkozásokat arra kérik, hogy időben készüljenek fel a szolgáltatás szünetelésére.

Befektetőt keres az önkormányzat a Hámán Kató utcai ingatlanra

Dátum: 2026. máj 10. 07:25

Kazincbarcikán új szakaszába léphet a Hámán Kató utca rehabilitációja. A képviselő-testület márciusban döntött arról, hogy versenytárgyalást ír ki a Hámán Kató utca 10–12. szám alatti önkormányzati ingatlan értékesítésére. A városvezetés olyan befektetőt szeretne találni, aki felújítja az épületet, és hosszú távon is rendezett lakókörnyezetet alakít ki a területen.

KolorTV élőben

Programajánló

Egy apa és lánya közös alkotói találkozása

Mezey István Művészeti Központ

Scapin furfangjai

Egressy Béni Művelődési Központ

Vidám gyermeknapok a könyvtárban

Egressy Béni Városi Könyvtár

Gulliver a törpék országában — mesés táncshow

Egressy Béni Művelődési Központ

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk