https://kolorline.hu/Áramszünet Kazincbarcikán

Áramszünet Kazincbarcikán

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Közérdekű

Az MVM Émász felújítás és karbantartás miatt szeptember több napján szünetelteti az áramszolgáltatást Kazincbarcika néhány utcájában.

Az MVM Émász Áramhálózati Kft. a biztonságosabb villamosenergia-ellátás érdekében hálózatukon felújítási, karbantartási munkát végez, melynek soron következő munkálatai az alábbi időpontokban és helyeken várhatók:

2023. szeptember 04-én, 09:00 és 12:00 óra között
⇒ Attila út 10/b., Tesco

 

2023. szeptember 05-én, 08:00 és 12:00 óra között
⇒ Szemere Bertalan tér végig
⇒ Deák Ferenc tér 7–13.
⇒ Kazinczy Ferenc tér 1–6.
⇒ Eötvös tér 2., Unió Coop áruház

 

2023. szeptember 05-én 11:00 és 15:00 óra között
⇒ Szerviz út végig
⇒ Hadak útja, kertészet, mezőgazdasági bolt

 

2023. szeptember 19-én 09:00 és 14:00 óra között
⇒ Augusztus 20. tér 1–6.
⇒ Barátság tér 1–6.
⇒ Mátyás király út 49–65.


A munkavégzés időtartama alatt a villamosenergia-szolgáltatást szüneteltetni fogják.

Amennyiben a munkálatokat a jelzett időpont előtt befejezik, a hálózatot előzetes értesítés nélkül visszakapcsolják.

További híreink

Borsodi Vegyipari Nap – bemutatták a BorsodChem kutatási projektjét

Dátum: 2025. nov 08. 19:31

A Magyar Kémikusok Egyesületének megyei szervezete és a Miskolci Akadémiai Bizottság Vegyészeti Szakbizottsága idén 41. alkalommal szervezte meg a Borsodi Vegyipari Napot. Az alkalomnak az MTA Miskolci Akadémiai Bizottság székháza adott otthont.

Zajlik az új kazincbarcikai strand látványos és fenntartható koncepciójának véglegesítése

Dátum: 2025. nov 07. 16:44

Miközben a tervek szerint decemberben már az első karcsapásokra várják a vendégeket az elkészült Vízi komplexum medencéi, addig „vízgőzerővel” folyik a strandfejlesztési koncepció véglegesítése is Kazincbarcikán. A szakértői csapatban a magyarországi fürdőkultúrát, üzemeltetést és strandfejlesztési lehetőségeket jól ismerő szakemberek mellett építészek, a Vízi komplexum beruházását és megnyitását koordináló cégek és szervezetek vezetői, valamint a városvezetők is részt vesznek. Kazincbarcika első körben 1,2 milliárd Ft-ot különített el idei költségvetésből a többütemű strandfejlesztés megindítására.

Geometriai formákkal bontja meg a teret — Ezüst György Zoltán kiállítása nyílik a Mezeyben

Dátum: 2025. nov 06. 19:00

Különösen izgalmas, rendkívül sokoldalú és sok témájú, nagyon kifejező, a vonalból gyakran szokatlan formákkal kimenő festő- és grafikusművész bemutatkozásával folytatódik a „Emberben a művész, művészben az ember” kiállítássorozat. Ezüst György Zoltán több korszakos, egyénien mély értelmű, mégis bárkit megszólító tárlata november 12-én (szerdán), 18:00 órától nyílik meg a Mezey István Művészeti Központ alsó kiállítótermében.

November 13-án déltől zárva a Kazincbarcikai Fedett Uszoda

Dátum: 2025. nov 06. 17:28

Technikai okok miatt november 13-án (csütörtökön) hamarabb zár a Kazincbarcikai Fedett Uszoda. A létesítmény üzemeltetője a sportolók és a közönség megértését kéri.

KolorTV élőben

Programajánló

Vizuális anomáliák - Ezüst György Zoltán képzőművész kiállítása

Mezey István Művészeti Központ

IV. Dédesi fényparádé és jótékonysági felvonulás

Dédestapolcsány

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk