https://kolorline.hu/Lovak okoztak halálos balesetet éjszaka a 26-oson

Lovak okoztak halálos balesetet éjszaka a 26-oson

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Közérdekű

Lovakkal ütközött össze egy személygépkocsi Sajószentpéter közelében éjszaka. A baleset miatt egy ember életét vesztette.

Közúti közlekedési baleset történt augusztus 19-én hajnali 1 óra körül a 26-os számú főút 11. kilométerszelvényében, Sajószentpéter és Sajóbábony között. A rendőrség tájékoztatása szerint egy Miskolc irányába közlekedő autó 3 lóval ütközött össze, amelyek egy közeli tanyáról szabadultak el. Az ütközés következtében az autó utasa elhunyt.

A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a rendőrök a főút Miskolc irányába vezető oldalát lezárták, a forgalmat Boldva irányába terelték.

Indexkép:  Envato Elements

További híreink

Fitness Day a Kazinczyban – mozgásformák és ismert edzők töltötték meg a sportcsarnokot

Dátum: 2026. máj 25. 19:00

Május 23-án ismét Fitness Day várta a mozgás szerelmeseit a Kazinczy Ferenc Tornacsarnokban. A programban ezúttal is többféle edzésforma és ismert fitneszedző szerepelt, a résztvevők pedig a nap során az aerobiktól a zumbán át egészen a GYMSTICK- és Ironbox-edzésekig több mozgásformát is kipróbálhattak.

Nyílt nap a Delfineknél: a vízhez szoktatástól a technikásabb úszásnemekig

Dátum: 2026. máj 25. 17:00

Mozgalmas nyílt nappal zárta a tanév 9 alkalmas úszásfoglalkozásait a Delfin Vízisport Klub. A Vízi Komplexumban tartott bemutatón a város iskoláinak tanulói mutatták meg, milyen tudást szereztek az ingyenes úszásoktatás során. A szülők és az érdeklődők testközelből láthatták, hogyan fejlődtek a gyerekek, és milyen eredményeket hozott a több éve működő program.

Scapin furfangjai: Molière klasszikusa lendületes évadzáróként érkezett Kazincbarcikára

Dátum: 2026. máj 25. 15:17

Május 22-én a Zenthe Ferenc Színház társulata Molière Scapin furfangjai című vígjátékát mutatta be az Egressy Béni Művelődési Központban. A kazincbarcikai színházi évad utolsó előadását két alkalommal is láthatta a közönség: a 11:00 órás előadás elsősorban bérletes diákoknak és nyugdíjasoknak szólt, a 19:00 órás előadás pedig telt házzal zajlott. A produkció Karinthy Ferenc fordításában, sok humorral és commedia dell’ arte elemekkel idézte meg a 17. századi bohózat világát.

A kültéri medence első napja a Vízi Komplexumban

Dátum: 2026. máj 24. 18:00

Tudatosan a pünkösdi hosszú hétvégére időzítette a kültéri medence nyitását a Kazincbarcikai Vízi Komplexum. Május 23-tól már a szabad ég alatt is élvezhetik az úszást a városlakók. Az első hétvége nemcsak egy új szolgáltatás indulását jelentette, hanem sokak számára annak az érzését is, hogy hosszú idő után ismét van szabadtéri vizes élet Kazincbarcikán.

KolorTV élőben

Programajánló

Vidám gyermeknapok a könyvtárban

Egressy Béni Városi Könyvtár

Gulliver a törpék országában — mesés táncshow

Egressy Béni Művelődési Központ

Gyermeknap május 30-án a Vízi Komplexumban

Kazincbarcikai Vízi Komplexum

Erős emberek nemzetközi versenye Kazincbarcikán

Don Bosco Sportközpont parkolója

Nyitott szertárkapuk gyermeknapon

Kazincbarcikai Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk