https://kolorline.hu/Kigyulladt a Barlangfürdő tetőszerkezete Miskolcon

Kigyulladt a Barlangfürdő tetőszerkezete Miskolcon

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Közérdekű

Teljes terjedelmében égett a megközelítőleg nyolcszáz négyzetméteres épület tetőszerkezete, amihez a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat mellett a helyi hivatásos tűzoltók vonultak ki.

Többek között kazincbarcikai tűzoltók is részt vettek az egyelőre ismeretlen ok miatt kigyulladt Miskolctapolcai Barlangfürdő oltásában. Információk szerint először a gyógyászati részleg tetőszerkezete égett, amit a lánglovagok nem tudtak megfékezni. Rövid idő alatt a teljes tetőszerkezet lángba borult.

A Barlangfürdő közleményt adott ki, mely szerint szombaton a tűz miatt zárva lesznek, de látva a közösségi médiába is feltöltött fotókat, illetve videókat, ez a zárva tartás hosszabb időt fog igénybe venni.

Úgy tudjuk, hogy a tűznek nincs sérültje.

Indexkép: korábbi felvétel

További híreink

Rekordmennyiségű gyűjtött farmer és a legbeszédesebb gyerekek Nyékládházán

Dátum: 2025. dec 06. 19:00

Az ÖKOllekció-turné, a Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás divattémában zöld tudattágító új kampánya több szempontból is csúcsokat döntögető gyermekközönséggel találta magát szemben nyékládházi állomásán.

Megújult és rekordot döntött a 2025-ös Mikulás-kocogás

Dátum: 2025. dec 06. 15:00

A sok éves hagyományú kazincbarcikai jelmezes, Mikulás-kocogás forgatókönyve 2025-ben sokat frissült. Változott az útvonal, a rendszer, de a cél nem: az indulók mikuláscsomaggal nevezhettek, melyet végül rászoruló gyermekek kapnak meg. A megújulás meghozta az eredményét, minden eddiginél több futó, tehát egyúttal jótékonykodó gyűlt össze: 882 fő. A résztvevők száma megnégyszereződött.

December 10-én nyit a várva várt Kazincbarcikai Vízi Komplexum

Dátum: 2025. dec 06. 09:00

Sokak számára boldog pillanat lesz, amikor december 10-én végre egy új, nagyszabású és sokoldalú, az egészséges életmódot és a kikapcsolódást többféleképpen szolgáló vízi komplexummal gazdagodik Kazincbarcika városa. A létesítmény most végre örömteli valósággá válik.

Egy csepp erdő — könyv született a Bükk alapanyagaiból, Gyulai Évi társszerzőként működött közre

Dátum: 2025. dec 05. 18:00

Könyvsorozatának harmadik állomásához érkezett Bózsó Gyula erdész. Az erdő finom és az Ehető erdő után megjelent az Egy csepp erdő című könyv, amelynek társszerzője Gyulai Évi italdizájner, a kazincbarcikai GinGin Art Café alapító-tulajdonosa. A premiert a Bükk ékkövében, a Lillafüredi Palotaszállóban tartották, stílusosan erdei alapanyagokból készült koktélkóstolóval.

KolorTV élőben

Programajánló

Létezés öröme - Uray-Szépfalvi Ágnes Munkácsy Mihály-díjas festőművész kiállítása

Mezey István Művészeti Központ

Csetényi Anikó, Presser Gábor: A piros esernyő - zenés mesejáték

Egressy Béni Művelődési Központ

Színházi évad Kazincbarcikán

Egressy Béni Művelődési Központ

VI. Dédesi fényparádé és jótékonysági felvonulás

Dédestapolcsány

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk