
Felmérést végez a KSH a lakosság utazási szokásairól
A Központi Statisztikai Hivatal a lakosság utazási szokásainak felméréséhez adatfelvételt indít. A kiválasztott háztartások postai úton kapják meg felkérésüket.
A Központi Statisztikai Hivatal a lakosság utazási szokásainak felméréséhez adatfelvételt indít. A kiválasztott háztartások postai úton kapják meg felkérésüket.
Dátum: 2025. júl 06. 08:00
Már a második klímaváltozás kapcsán elgondolkodtató falfestményt mutatjuk be a Kolormuráliák sorozatunkban. Minden bizalmunk abban van, hogy Szabó Alex festőművész 2022-es falra festett jegesmedvéi a falra hányt borsónál is többet érnek az elhaladó járókelők szemében és elméjében.
Dátum: 2025. júl 04. 12:45
Dr. Surján Orsolya országos tisztifőorvos asszony július első hetének II. fokú hőségriasztását kiterjesztette a hétvégére, sőt a második hét hétfőjére is. A jelenlegi álláspont szerint a riadó július 7-én, 24:00 órakor ér véget.
Dátum: 2025. júl 04. 10:00
Idén újra közös Semmelweis-napi ünnepséget tartott Kazincbarcika Város Önkormányzata és a Kazincbarcikai Kórház az egészségügyi dolgozói számára, az Egressy Béni Művelődési Központban. A meghívottak hálás éltetésén túl oklevelek hosszú sorát adták át a szakma kiválóságainak, köztük a rangos „Kazincbarcika Város Egészségügyéért” című kitüntető díjat, amely minden évben csak egyetlen személynek jár.
Dátum: 2025. júl 02. 21:00
Dr. Surján Orsolya, az országos tisztifőorvos az ország teljes területére érvényes, II. fokú hőségriasztást rendelt el július első hetére, 2025. július 04-e (péntek) 24.00 óráig.