https://kolorline.hu/Kölyökből atléta

Kölyökből atléta

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Sport

A Kazinczy Ferenc Tagiskolában kölyökatlétika versenyt rendeztek a napokban, ahol a helyi általános iskolák versenyzői mérték össze tudásukat.

December 17-én a Kazinczy Ferenc Tagiskola tornacsarnoka adott otthont a városi kölyökatlétika verseny második fordulójának az első és második korcsoportos kisdiákok számára. A jó hangulatú versenyen szlalomfutásban, hármasugrásban, medicinlabda-dobásban és hosszú-gátváltóban mérték össze tudásukat a gyerekek. A verseny végén érem díjazásban részesültek az ifjú atléták.

Eredmények

U10-es korosztály

1. Kazinczy Ferenc Tagiskola "A" csapata
2. Dózsa György Tagiskola
3. Pollack Mihály Általános Iskola
4. Kazinczy Ferenc Tagiskola "B" csapata

U12-es korosztály

1. Kazinczy Ferenc Tagiskola 4. osztály
2. Kazinczy Ferenc Tagiskola 3. osztály
3. Dózsa György Tagiskola

Indexkép és infó: Tóthné Szepesi Éva

További híreink

Kuriózum Horváth Tamás István kiállítása a Mezeyben

Dátum: 2025. márc 30. 17:51

Március végén nyílt és még pár hétig élvezhető a budai Horváth Tamás István festőművész szenzációs tárlata a Mezey István Művészeti Központ alsó kiállítótermében. Ínyenc vizuális csemege lett az alkotó hozománya a kazincbarcikai közönségnek.

Versenyre készül Pátrovics Géza és tanítványa — mindketten rajthoz állnak az albániai súlyemelő Európa-bajnokságon

Dátum: 2025. márc 28. 18:39

Albániába, Kavajë városába indul Pátrovics Géza többszörös masters világ- és Európa-bajnok, felnőtt országos bajnok, Kazincbarcika jól ismert súlyemelőedzője. A 2025-ös Masters Európa-bajnokságon május 2. és 10. között 910 versenyző méri össze erejét. A kazincbarcikai edző huszonhatodik EB-jére készül, és célja, hogy tovább növelje érmes helyezéseinek számát. Pátrovics Géza nemcsak edzéssel készül a versenyre, hanem támogatókat is keres, akik segíthetnek a bajnoksággal járó költségek csökkentésében.

Áramszünet

Dátum: 2025. márc 28. 07:45

Az MVM Émász Áramhálózati Kft. munkálatai miatt április 4-én (pénteken) néhány kazincbarcikai utcában áramszünetre kell számítani.

Irodalmi megmérettetés — 200 általános iskolás gyermek mutatta meg tehetségét Kazincbarcikán

Dátum: 2025. márc 27. 17:21

Két napig minden az irodalomról szólt a Dózsa György Tagiskolában Kazincbarcikán. A Szabó Zoltán szépkiejtési, valamint a Petőfi Sándor vers- és prózamondó versenyre idén is nagyon sok általános iskolás jelentkezett, akik iskoláik legjobbjai közül kerültek ki. Március 25-én az alsósoké, míg másnap a felsősöké volt a főszerep. A 2 versenyre majd’ 200 gyermek készült fel prózai vagy verses alkotással, illetve a 3. és 4. osztályosok olvasás kategóriában is megmutathatták tudásukat és tehetségüket.

KolorTV élőben

Programajánló

Húsvétváró játszóház

Gyermekek Háza - Kézművesház

Reklám

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk